Як новомосковські абітурієнти іспити складали

Напередодні свята першого дзвоника “Новомосковськ сьогодні” вирішив дослідити, як навчаються діти у різних школах міста. Для цього ми побудували інфографіку із відображенням успішності складання учнями ЗНО з кожного предмета. Сподіваємося, що ця інформація допоможе Вам та вашій дитині звернути увагу на те, які дисципліни варто вивчати прискіпливіше.

Для побудови інфографіки ми взяли результати вступних іспитів з офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти. Виключення становили лише дисципліни, які складалися менш ніж трьома учнями з усього міста.

Як новомосковські абітурієнти іспити складали

В рамках вступної кампанії 2014 року новомосковські абітурієнти склали 1085 тестів зовнішнього незалежного оцінювання. Найчастіше вони брали участь у іспитах з української мови та літератури, математики та історії України. Кількість спроб склала 302, 221 та 185 разів. Аутсайдерами виявилися всесвітня історія та всесвітня література, які вподобали, відповідно, лише 13 та 17 учнів з усього міста.

Найбільше спроб скласти іспити було в учнів середніх загальноосвітніх шкіл №18, 6, 2 та ліцею “Самара”. Найменша кількість абітурієнтів була у вечірній школі №9.

Щоб дізнатися, яка кількість учнів приймала участь в ЗНО з кожної школи, ви можете подивитися інтерактивну карту. Оскільки школи розташовані достатньо щільно, наведіть курсор миші на школу, щоб тимчасово сховати її з відображення.

Звичайно, варто говорити не тільки про загальну кількість іспитів, які складаи учні, але й звертати увагу на отримані результати. Для кожної школи ми побудували гістограми розподілів досягнень учнів в різних дисциплінах. Якщо, ви бачите, що за певною дисципліною результати лишають бажати кращого, можливо, є сенс в додаткових заняттях.