100-річний ювілей відзначила мешканка Новомосковська Марія Григорівна Шинкаренко

21 липня 2015 року свій 100-річний ювілей відзначила наша землячка Марія Григорівна Шинкаренко. Привітати винуватицю свята прийшло чимало гостей. Навідався до ювілярки і міський голова Сергій Мороз.

100-річний ювілей відзначила мешканка Новомосковська Марія Григорівна Шинкаренко

«Шановна Маріє Григорівно! Дозвольте тепло і сердечно привітати Вас з чудовим ювілеєм – 100-річчям з дня народження. Поділяючи разом з Вашими рідними і близькими почуття гордості за Ваше довге, багате подіями, добрими справами і звершеннями життя, висловлюю Вам свою особливу повагу. Прийміть мої щирі побажання міцного здоров’я, душевного спокою, благополуччя, любові та уваги з боку близьких для Вас людей!», - наголосив міський голова та вручив подарунок.

Марія Григорівна - жінка, яка бачила багато подій, мужньо пройшла через усі негаразди, що випали на її долю. Її життєвий шлях приклад для багатьох поколінь.

Марія Григорівна народилася та прожила усе життя у нашому славному місті. До початку війни тяжко працювала у колгоспі. У 21 рік жінка зустріла своє кохання, вийшла заміж та народила сина. У роки війни овдовіла і одна виховувала дитину. Після війни одружилась вдруге та народила трьох дітей. У 60-ті роки працювала у Дніпропетровському ДЕПО, звідки вийшла на пенсію. Зараз проживає з донькою Валентиною Іллівною.