Бібліотека інформує «Львівська гастроль Джимі Хендрікса»

Андрій Курков, відомий письменник – сценарист, автор понад двох десятків книг. Його твори перекладені 34 мовами.

Бібліотека інформує «Львівська гастроль Джимі Хендрікса»

Курков – один із небагатьох письменників, чиї книжки потрапили в топ – десятку європейських бестселерів, він визнаний у Європі сучасним російськомовним письменником № 1.

«У житті найцікавіше – це життя», – сказав одного разу письменник, звертаючись до своїх читачів. І його роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», переклад українською, до речі добротний, надійшов до нашої бібліотеки нещодавно.

Джимі Хендрікс – американський гітарист, співак і композитор ніколи не був у Львові, так само як і в Україні. Бо його рок – музика, як і її фанати – хіпі, були в СРСР поза законом. Отож у творі переплітаються дійсність і вигадка, у ньому немає межі між реальністю і сюрреалізмом. Над сухопутним Львовом літають чайки, і в місті часом пахне морем. Колишні хіпі в компанії з екс – капітаном КДБ збираються на Личаківському цвинтарі біля могили…Джимі Хендрікса. А по стародавніх вулицях міста носиться ночами старенька іномарка з людьми, жадаючими вилікуватися…

Частина героїв – Юрко Винничук, Алік Олисевич, Оксана Прохорець – реальні люди, вони впустили письменника в своє життя і в свої біографії. Реальні і готель «Леополіс», ресторан «Старий рояль», кав’ярня на Вірменській, кав’ярня «Кабінет», чебуречна в Брюховичах, громада самодопомоги для безхатьків «Оселя».

І звісно ж, реальні старі вулиці й нові мікрорайони. Хто бував у Львові можуть знову насолодитися стародавньою вишуканою архітектурою, затишними вулицями і площами, а хто тільки мріє про візит – подумки прокласти маршрут екскурсії.

Працівники абонементу Новомосковської центральної міської бібліотеки