Біля міського будинку культури ім. О. Гончара відбулося свято Івана Купала

6 липня 2015 року біля міського культури ім. О. Гончара відбулося свято Івана Купала.

Біля міського будинку культури ім. О. Гончара відбулося свято Івана Купала

Учасників та гостей дійства тепло привітав міський голова Сергій Мороз.

«Вельмишановні новомосковці!  Вітаю вас з Днем Івана Купала! Купальська ніч завжди надихала поетів, письменників та композиторів  на безсмертні творіння мистецтва. Тільки в цю ніч земля відкриває свої скарби. За повір’ям трави зібрані опівночі, вважаються найбільш цілющими, віночки, одягнений опівночі на кохану людину є самим найбільшим приворотом, а якщо на купальське дерево – Марену прив’язати стрічку та загадати бажання  воно обов’язково збудеться. У цю ніч розквітає квітка  папороті, яка приносить щастя. Нехай ваші душевні багаття радості відганяють всі печалі і хвороби, а водоспади веселощів і сміху пожвавлюють ваші серця! Вірте в чудеса! Зі святом вас!», - зазначив міський голова.

«Є свята, коли громада збирається разом. За традицією найбільш значущі для нашого міста свята, ми відзначаємо саме тут, біля міського будинку культури. Хочу подякувати депутатам, за підтримку моєї пропозиції та перейменування будинку культури на честь видатного українського письменника  Олеся Гончара. Зараз міська влада працює над благоустроєм  літньої сцени, встановленням  лавочок для майже 300 глядачів та встановленням дитячого майданчику. Впевнений, що найближчим часом це мікрорайон  стане найкращим куточком нашого міста», - підсумував Сергій Мороз.

Програма свята була доволі насиченою та цікавою — відбулися розіграші святкової лотереї, працювали різноманітні атракціони.

Чимало гостей стали  свідками чудових виступів художніх колективів управління культури виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

Апофеозом дійства  стало вогняне шоу у виконання театру східних мистецтв та розпалюванням традиційного купальського вогнища, а завершилося свято молодіжною дискотекою.

Дякуємо управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради та усім художнім колективам за чудову концертну програму.