Де у Новомосковську є бомбосховища (ІНФОГРАФІКА)

На території міста розташовано 18 захисних споруд. Через відсутність доступу або підтоплення ґрунтовими водами 3 приміщення не придатні для використання.

Де у Новомосковську є бомбосховища

Про це повідомили в управлінні преси Новомосковської міської ради.

Також для укриття населення можуть використовуватися підвальні приміщення багатоповерхових будинків та підвали приватного сектору.    
На території Новомосковського трубного заводу розташовані 6 споруд, придатних для захисту населення. Станом на 09.02.2015 року готові для прийому населення захисні споруди за наступними адресами: вул. Сучкова, 34, вул. Сучкова, 103-а, вул. З. Білої, 44-а, вул. З. Білої, 156.

Готові до прийому населення підвальні приміщення за наступними адресам: вул. Радянська, 31, пл. Леніна, 8, пл. Леніна, 14, вул. Сучкова, 17, вул. Червоноармійська, 1, вул. Червоноармійська, 5.

Міською владою вирішується питання  щодо можливого укриття населення у захисних спорудах приватних підприємств.

Наразі комунальні  підприємства міста приводять у належний  стан підвальні приміщення багатоповерхових будинків.

Також зазначається, що робота над облаштуванням приміщень для захисту населення, триватиме.

Мешканців Новомосковська закликають  перевірити підвали у своїх багатоквартирних будинках та, за потреби, навести в них лад та провести мінімальне облаштування.

Нагадаємо, 24 січня у Дніпропетровську відбулося засідання Ради оборони області.

«У зв’язку з різким погіршенням ситуації в зоні АТО в Дніпропетровській ОДА пройшло засідання Ради Оборони області за участю керівників всіх силових відомств. Прийнято ряд досить радикальних рішень по забезпеченню безпеки області. Рішення в тому числі стосуються і цивільного населення для активізації пильності, а також власників приватних комерційних структур. Ми переходимо на спеціальний режим життєдіяльності, ключовим пріоритетом є безпека і обороноздатність регіону», - зазначав в.о. заступника губернатора Святослав Олійник.