Ділили новомосковський апельсин, усіх багато – він один. Бюджет-2016: слухання і підрахунки

Якби українці планували своє життя так, як це робить держава, то уже наприкінці року мали би план витрат і надходжень до родинного гаманця. Можливо, навіть планували літній відпочинок, перелік консервації, яку треба закрити восени и витрати на підготовку до святкування нового, 2017 року.

Але у житті пересічного українця надто багато факторів, які можуть кардинально змінити плани на місяць, не кажучи вже про річні.

Курс долара, новий податковий кодекс, ціни на товари й послуги, регулярність грошових надходжень – усе це невідомі з одного рівняння.

Натомість такий спільний «гаманець», як бюджет міста, прогнозований і певною мірою може допомогти й городянам спланувати родинні витрати і надходження.

Наприклад, можна використати систему, за якою формується бюджет, коли є захищені статті, загальний та спеціальний фонди.

Також, дослідивши бюджет міста, можна, наприклад, побачити, що учні молодших класів продовжать харчуватись за рахунок бюджету, або, що у місті є фінансування клубів підлітків за місцем проживання. Таким чином, і питання про те, чим зайняти рідного тінейджера або як нагодувати молодшого школяра матимуть відповіді не за рахунок батьківських гаманців.

Ділили новомосковський апельсин, усіх багато – він один. Бюджет-2016: слухання і підрахунки

Громадські слухання

18 січня у Новомосковській міській раді відбулись громадські слухання, на яких мешканці міста повинні були ознайомитись з проектом бюджету на 2016 рік та Програмою соціально-економічного та культурного розвитку міста.

І якщо питання про бюджет мешканці могли підготувати, то додатки до Програми соціально-економічного та культурного розвитку не були оприлюднені на сайті міської ради, а отже предметна розмова не могла скластись.

Формат громадських слухань для учасників був дещо неочікуваним. За рахунок того, що питання доповідачам і головуючому за прийнятим регламентом можна було поставити лише в письмовій формі, багато хто не скористався такою можливістю.

З одного боку, щоб сформулювати питання, треба бути підготовленим. З іншого – учасники слухань не підживлювали один одного провокативними виступами.

Громадська організація «Громадська варта», як була представлена на слуханнях чоловіками у камуфляжі, начебто мала забезпечувати громадський порядок. Але присутня громада, схоже, була здивована тим, що порядок серед неї збираються підтримувати особливим чином.

Тим більше, що силові забезпечення порядку в масовій свідомості – прерогатива «Опозиційного боку», який став наступником Партії регіонів.

Заступник міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Костянтин Морозов під час слухань доповів, який очікується рівень виготовлення промислової продукції, кількість підприємців та підприємств.

Економічні показники заслухали, але найцікавішою для присутніх була інформація про очікуване зростання середньої зарплатні у державі.

Як проблеми були визначені відсутність прозорості у прийнятті управлінських рішень, низький рівень матеріальної бази органів місцевого самоврядування, відсутність можливості подачі петицій від громадян та об’єднань в електронному вигляді.

У понеділок, 19 січня, ще мало хто знав про виїзну позачергову сесію на заводі «Інтепайп НТЗ» і, звісно ж, не міг поставити питання про те, як це узгоджується із прозорістю у прийнятті управлінських рішень.

Також Костянтин Морозов вказав, що з наступного місяця почне діяти система електронних закупівель та буде впроваджене поіменне голосування депутатів, як цього зараз вимагає закон.

Начальник управління праці та соціального захисту Галина Горбач доповіла про підтримку малозабезпечених та надання допомоги людям різних пільгових категорій. Зокрема, із більше ніж 11 тис сімей, які звернулись про надання житлової субсидії, більше 10 тис сімей її отримали.

Начальник управління освіти Наталя Падашуля доповідала про продовження реконструкції дитячих закладів та відкриття додаткових груп у дитсадках.

Начальник управління культури та туризму Віктор Шаликін говорив про збереження мережі закладів культури, у тому числі повернення з довгострокової оренди колишнього кінотеатру «Авангард», повернення палацу культури «Металург» з Фонду держмайна до комунальної власності тощо.

Головний лікар КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леонід Гінкота підкреслив, що середня тривалість життя у Новомосковську та Україні досі відстає від тривалості життя в європейських країнах. Для зменшення цього розриву планується збільшити санітарно-освітню роботу. Уже зараз у сімейних лікарів є можливість робити аналізи крові на холестерин і цукор навіть на дому, а вимірювання внутрішньоочного тиску можливе у кожній амбулаторії.

Виконуючий обов’язки начальника управління ЖКГ підкреслив, що у 2016 році буде надаватись фінансова підтримка ОСББ, а на капітальні ремонти покрівель заплановано 1,5 млн грн тощо.

Заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова доповідала про зміни в оподаткуванні, доходи і витрати міського бюджету.

Коли слухання від доповідей перейшли до запитань, учасники ставили питання, які не завжди були у компетенції міської влади.

Наприклад, питали, чому не виконується програма безкоштовного обстеження у медичних закладах.

Головний лікар Центру первинної медико-соціальної допомоги Леонід Гінкота пояснив, що він відповідає за сімейних лікарів (первинний рівень медичної допомоги), й аналізи крові на цукор, холестерин, загальний та деякі інші функціональні дослідження є безкоштовними.

Стаціонарні відділення лікарень є медичними закладами другого рівня, фінансуються і відповідно контролюються іншими інстанціями.

Було питання й щодо амбулаторії № 7, чи планується там аптечний пункт. Головному лікарю ЦПМСД довелось пояснити, що власники аптечних кіосків – приватні підприємці та підприємства. Міська влада може лише надати певну площу в оренду, але поки великої кількості бажаючих немає.

Питали про придбання нових музичних інструментів, і начальник управління культури Віктор Шаликін запевнив, що за наявності фінансування, їх, безумовно, придбають.

Голова ради ветеранів запропонував створення єдиного розрахункового центру для зменшення кількості квитанцій та, відповідно, сплати комісій. Як не дивно, саме він ініціював розрахунки через єдиний розрахунковий центр з можливістю оплати через інтернет.

Представники ГО «Прометей» питали про запровадження системи електронних закупівель Prozorro.

Костянтин Морозов відповів, що вказана система буде запроваджена для торгів на суму товарів від 3 тис грн, пізніше таке впровадження стосуватиметься й послуг. Мова йде про закупівлі комунальних закладів та підприємств. До 15 січня усі розпорядники коштів уже зареєстровані в системі, а з 1 лютого можуть відбутись перші торги.

Також Морозов сказав, що це пілотний проект, а «ми його вже запровадили». Правда, голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко ще в серпні сказав, що Дніпропетровщина перейшла на систему електронних закупівель. Але це лише нюанс.

Учасниця слухань питала про фінансову підтримку МКП НККП, КП «Новомосковськтеп-лоенерго» та оновлення контейнерного господарства.

Заступник міського голови Тетяна Дакова пояснила, що кошти на оновлення контейнерного господарства не заплановані. Щодо КП «Новомосковськтеплоенерго», то кошти виділяються на погашення касового розриву, який утворюється під час роботи підприємства в режимі спеціального рахунку. Тобто з тих коштів, які надходять на рахунок комунального підприємства КП «Новомосковськтеплоенерго» в автоматичному режимі, на розвиток підприємства залишається лише 14%. З цих коштів підприємство має сплатити заробітну платню, податки, купити запчастини тощо. Кошти, які залишаються, спрямовуються на погашення заборгованості за попередні роки, яка виникла з НАК «Нафтогаз».

Була пропозиція від учасників слухань організувати й фінансувати екологічну поліцію.

Відповідач пояснив, що інспекція з благоустрою була створена всередині 2015 року. Але замість необхідних 7 інспекторів зараз у управлінні ЖКГ працюють лише 2 особи, які, звісно, не можуть з усім впоратись.

Під час роботи інспектори складають адмінпротоколи, які потім передаються в адміністративну комісію. Всього було складено 22 протоколи.

У результаті слухання закінчились тим, що учасникам було запропоновано схвалити основні напрямки діяльності, підготовчій групі громадських слухань узагальнити всі пропозиції та передати їх на контроль заступника міського голови Костянтина Морозова, а проекти рішеннь основних положень Програми і бюджету подати на розгляд Новомосковської міської ради.

Більшістю голосів учасники затвердили проект резолюції громадських слухань.

Виконуючий обов’язки начальника управління ЖКГ підкреслив, що у 2016 році буде надаватись фінансова підтримка ОСББ, а на капітальні ремонти покрівель заплановано 1,5 млн грн тощо.
Виконуючий обов’язки начальника управління ЖКГ підкреслив, що у 2016 році буде надаватись фінансова підтримка ОСББ, а на капітальні ремонти покрівель заплановано 1,5 млн грн тощо.

Міський гаманець

Поки президент під час першої у 2016 році прес-конференції намагався згадати, як буде «кошельок» українською, новомосковці уже могли вивчати проект бюджету міста
на 2016 рік. Щоб зрозуміти, як змінилась ситуація із розгортанням децентралізаційних процесів, ми вирішили порівняти бюджет 2015 року із запланованим на 2016 рік.

 

Стаття

Бюджет 2015

Бюджет 2016

Доходи бюджету м. Новомосковська

291 489 600 грн, в тому числі: доходи загального фонду  - 283 323, 1 тис. грн. , доходи спеціального фонду -  8 166, 4 тис. грн.

 

233 712 093 грн, в тому числі доходи загального фонду бюджету м. Новомосковська 223 824 500 гривень, доходи спеціального фонду бюджету м. Новомосковська  9 887 593,0 гривень

Заплановані видатки

291 489, 6 тис. грн., в тому числі: видатки загального фонду -  270 544,8 тис грн., видатки спеціального фонду –   20 944,8 тис. грн.

 

233 712 093,0 гривень, в тому числі видатки загального фонду бюджету м. Новомосковська 203 449 700,0 гривень, видатки спеціального фонду бюджету м. Новомосковська  30262393,0  гривень;

Профіцит бюджету

12 778 350, 0 гривень, в тому числі загального фонду бюджету м.Новомосковська 12 778 350, 0 гривень

20 374 800,0 гривень, в тому числі загального фонду бюджету м. Новомосковська 20 374 800,0 гривень

Дефіцит спеціального фонду бюджету

12 778 350, 0 гривень

20 374 800,0 гривень

Резервний фонд бюджету

2 650 000,0 гривень

3 125 400,0 гривень.

Кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм

22 036 052,47 гривень

32 361 759,0  гривень

 

Якби у громадських слуханнях брали участь підготовлені учасники, то, можливо, питання були би більш предметними.

Наприклад, у чому причина зменшення доходів, а відповідно й витрат бюджету майже на 58 млн грн і від яких витрат місто відмовилось цього року.

Порівнюючи бюджет 2015 та 2016 років, можна побачити, що за багатьма показниками заплановане зростання. Наприклад, планується, що податок на доходи фізичних осіб зросте майже на 5 млн грн, що акцизний податок зросте з 3,6 млн грн до 10 млн грн. Від податку на майно мають отримати 25 млн грн замість 28 млн грн у 2015 році.

Туристичного збору, правда, заплановано отримати на 400 грн менше (4100 грн замість 4500 грн у попередньому році), а екологічного податку на 5 тис грн менше (50 тис грн замість 55 тис грн). Але, погодьтесь, що це не надто суттєва сума порівняно зі зростанням надходжень від державного мита зі 195 тис грн до 280 тис грн.

Чому ж тоді доходів і, відповідно, витрат цього року буде на 57 млн грн менше?

Основне зменшення відбулось через зміну цифр офіційних трансфертів та державних субвенцій.

У рамках децентралізації міста мають можливість більше податків залишати на місцях, натомість держава з себе також знімає певні зобов’язання.

Незважаючи на те, що медична субвенція зросла на 6 млн грн, освітня – на 12 млн грн, але офіційні трансферти зменшились на 77 млн грн.

Безумовно, на непідготовленого слухача «мільйони», про які говорили доповідачі на громадських слуханнях, видаються шаленими сумами. Але якщо з’ясувати вартість тих чи інших робіт, а також порівняти із показниками минулих років, то може постати дещо інша картина.

Безумовно, захищеними статтями витрат залишаються:

  • оплата праці працівників бюджетних установ;
  • нарахування на заробітну плату;
  • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
  • забезпечення продуктами харчування;
  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
  • поточні трансферти населенню.

І на музичні інструменти для Школи естетичного виховання також може вистачити. Всього для шкіл естетичного виховання бюджетом передбачено трохи більше 5 млн грн видатків.

Як у бюджеті кожного року, у 2016-му також встановлюється «жорсткий режим економії та контролю за використанням бюджетних коштів».

Очевидно, зі зменшенням суми надходжень можна буде не розраховувати на інфраструктурні проекти.

У 2016 році до переліку об’єктів, які будуть фінансуватись із бюджету розвитку, належать будівництво водопроводу по вул. Б. Хмельницького, Курченка, Крупської, Чкалова в м. Новомосковську, будівництво водопроводу по вул. Одеська та Артема з закільцюванням в м. Новомосковську, реконструкція дюкеру через р.Самару (водопровід д-300 ммп. Меліоративний) та реконструкція магістрального водопроводу д-500 мм до вул. Сучкова.

Також з бюджету розвитку планують витратити 5 млн грн на капітальний ремонт житлового фонду місцевих органів влади та 390 тис грн на капітальний ремонт житлового фонду ОСББ.

Якщо порівняти доходну та видаткову частини, до речі, можна побачити, що скільки коштує місту.

Наприклад, утримання клубів підлітків за місцем проживання, на яке з бюджету виділено 705 тис грн, це 2 річних податки за землю із фізичних осіб (у 2016 році заплановано 355 тис грн надходжень за цією категорією).

Можна сказати, що всю медицину у Новомосковську, на яку заплановано витратити майже 55,5 млн грн, утримують за рахунок медичної субвенції з державного бюджету (майже 53 млн грн), а ще 2,5 млн грн можуть надходити від адміністративних зборів та платежів (2,6 млн грн заплановано отримати у 2016 році).

Утримання й робота всієї системи освіти у Новомосковську (трохи більше 103 млн грн) забезпечується за рахунок освітньої субвенції місцевому бюджету (майже 66 млн грн) та місцевих податків (37 млн грн).

Податків на доходи фізичних осіб (майже 45 млн грн) й акцизного збору (трохи більше 10 млн грн) вистачатиме на фінансування всієї сфери культури (12 млн грн), всього ЖКГ (21 млн грн), на дорожнє господарство (3,3 млн грн), програми управління соціального захисту (8,1 млн грн) та інші соціальні програми.

Натомість податок на прибуток підприємств складає лише 154 тис грн. Його вистачить хіба що на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів (94 тис грн) і залишиться на проведення тренувальних зборів і змагань (54 тис грн).

Таким чином, наочно видно, що бюджет міста є спільним гаманцем усіх мешканців. Саме новомосковці його наповнюють та мають право знати, як саме працюють їх кошти на створення комфортних умов в місті, як сприяють взаємодовірі мешканців та забезпечують дружне сусідство.

Якщо продовжити аналогію між формуванням бюджету міста та бюджету родини, про яку ми згадували на початку статті, то ситуація виглядає так, ніби батьки молодій родині стали менше давати грошей, але дали більше роботи. Питання, що у цьому можна побачити: загрози чи можливості, кожна родина вирішує по-своєму. А поки що виглядає так, ніби Новомосковськ перекладає гроші між відділеннями гаманця, переховуючись на зйомній квартирі. А того, кого наче обрали головою родини, взагалі, не пускають до хати.