Діти Новомосковська - захисникам країни

26 листопада 2014 року військовослужбовці 121-го окремого лінійно-вузлового полку зв’язку, розташованого у смт. Черкаське Новомосковського району, отримали гуманітарну допомогу від школярів Новомосковська.

Діти Новомосковська - захисникам країни

З початку навчального року всі освітні заклади міста брали участь у благодійних акціях, спрямованих на збір допомоги військовослужбовцям, які зараз перебувають на Сході України. Обсяги допомоги, яку вдалося зібрати школярам, просто вражають: теплий одяг, предмети особистої гігієни і продукти харчування.

Для підтримки бойового духу військових дітлахи намалювали свої малюнки й написали теплі слова побажань.

Заступник командира 121-ї бригади підполковник Руслан Тригубенко щиро подякував школярам за допомогу та запевнив, що вони й надалі мужньо захищатимуть Україну, її територіальну цілісність та недоторканість.

Обсяги допомоги, яку вдалося зібрати школярам, просто вражають: теплий одяг, предмети особистої гігієни і продукти харчування.
Обсяги допомоги, яку вдалося зібрати школярам, просто вражають: теплий одяг, предмети особистої гігієни і продукти харчування.

Діти своєю чергою подякували військовослужбовцям за мужність та завірили, що і надалі будуть активно допомагати.

Подібні акції постійно проводяться в загальноосвітніх закладах міста. Дитячі малюнки, поробки та сувеніри неодноразово передавались до Черкаського шпиталю та до обласної лікарні ім. Мечникова, а також через представників громадських організацій і волонтерів.

Також вихованці театрального гуртка Центру позашкільної роботи у серпні та вересні поточного року проводили концерти для поранених бійців в обласній лікарні ім. Мечникова та чергували біля поранених.