Дніпродзержинська ветеранська організація завітала у гості до Новомосковська

Новомосковськ – це місто, де гармонійно поєднані славне історичне минуле і трудове сьогодення. Та справжнім скарбом є новомосковці – щирі та відкриті люди, які завжди прийдуть на допомогу у скрутну хвилину та розділять радість. 

Дніпродзержинська ветеранська організація завітала у гості до Новомосковська

Для новомосковців та дніпродзержинців  Олександр Михайлович Сучков дійсно дуже визначна і героїчна постать. Саме він був командувачем 195-ї стрілецької дивізії, яка успішно звільнила наші міста від фашистського окупанта та подарувала мир та спокій.

Минулого тижня, щоб віддати шану Олександрові Михайловичу Сучкову керівництво та члени Дніпродзержинської міської організації ветеранів України завітали до Новомосковська та разом з представниками міської ради поклали квіти до меморіалу «Вічна слава». Крім того, цього дня гості могли відвідати наймальовничіші куточки нашого міста та ознайомитися з нашою святинею – Свято-Троїцьким собором.

Про це нам розповіли у прес-службі міського голови.

«25 жовтня минулого року за підтримки нашого народного депутата разом із представниками районних ветеранських організацій нашого міста ми приїздили до Новомосковська. Разом з представниками вашої ради ветеранів ми поклали квіти до меморіалу, де похований Олександр Михайлович Сучков, та до стели. Тоді ми були вражені красою вашого міста, його особливою атмосферою, щирими та відкритими людьми», - розповіла нам голова Дніпродзержинської міської ради ветеранів Людмила Іванівна Тесьолкіна.

Минулого тижня, щоб віддати шану Олександрові Михайловичу Сучкову керівництво та члени Дніпродзержинської міської організації ветеранів України завітали до Новомосковська
Минулого тижня, щоб віддати шану Олександрові Михайловичу Сучкову керівництво та члени Дніпродзержинської міської організації ветеранів України завітали до Новомосковська

«По приїзду додому ми розповіли членам нашої ветеранської організації про ваше чудове місто і в нас з’явилося непереборне бажання завітати до вашого міста ще раз. І минулого тижня ми винайшли можливість відвідати Новомосковськ знову і показати його нашим ветеранам», - додала Людмила Іванівна.

Спочатку ветерани завітали до ПАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод», де їх зустрів Ярослав Гопонюк, начальник управління по соціально-побутових питаннях. Гостей міста ознайомили з історією заводу та сучасними технологіями в роботі. Ветерани мали змогу на власні очі побачити, як виробляють труби в цеху №2.

Далі у програмі ветеранів було покладання квітів до меморіалу «Вічна слава». Тут їх зустріли міський голова Сергій Мороз та його заступник з соціальних питань Ірина Калюжна. Усі разом вони поклали квіти до меморіалу та вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни.

Потім усі разом відвідали Свято-Троїцький собор, де всі бажаючі могли помолитися за мир та спокій у нашій країні. Міський голова Сергій Мороз ознайомив гостей з історією міста, що нерозривно зв’язана з собором та подарував на згадку картину нашої молодої і талановитої художниці.

Міський голова Сергій Мороз ознайомив гостей з історією міста
Міський голова Сергій Мороз ознайомив гостей з історією міста

Не могли оминути гості й Новомосковський міський історико-краєзнавчий музей ім. Петра Калнишевського, працівники якого мали честь розповісти про багате історичне минуле нашого краю.

Наступним кроком у запланованій програмі стала зустріч Дніпродзержинської та Новомосковської міських ветеранських організацій. За доброю традицією ветерани на згадку обмінялися цінними подарунками, обговорили насущні питання та поділилися планами на майбутнє.

Також ветерани поклали квіті до стели ім. Сучкова та прогулятися парком, що названий на його честь, відвідати набережну та помилуватися краєвидами р. Самари.

На завершення екскурсії Новомосковською міською радою був організований обід, на якому ветерани могли поповнити власні сили та відпочити від насиченого дня.

Від імені ветеранів Дніпродзержинська Людмила Іванівна Тесьолкіна подякувала міському голові Сергію Морозу, його заступникові Ірині Калюжній та керівництву Новомосковського трубного заводу за приділену увагу і гостинність. Вона відзначила, що місто дуже чисте, зі своєю спокійною і неперевершеною атмосферою, чудовими місцями для відпочинку, де кожен може хоч на хвилинку забути про всі проблеми і відпочити душею.

Голова Новомосковської міської ветеранської організації Микола Іванович Дяченко, який цього дня зустрічав та супроводжував делегацію, подякував міській владі за допомогу в чудовому прийомі.

«Зустріч була організована на високому рівні, усе було продумано до дрібниць. Особливо хочу подякувати міському голові Сергію Морозу, який, незважаючи на напружений графік, знайшов час та зустрів ветеранів біля Вічного вогню – святого для всіх нас.

Щиро вдячний заступнику міського голови Ірині Калюжній, яка врахувала усі мої пропозиції та зробила значний вклад у організацію заходу», - наголосив Микола Іванович.

Голова Новомосковської міської ветеранської організації розповів, що найближчим часом ветерани нашого міста відвідають Дніпродзержинськ.