Дніпропетровська область переходить на спецрежим

У Дніпропетровську відбулося засідання Ради оборони області.

Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Дніпропетровська область переходить на спецрежим

«У зв’язку з різким погіршенням ситуації в зоні АТО в Дніпропетровській ОДА пройшло засідання Ради Оборони області за участю керівників всіх силових відомств.

Прийнято ряд досить радикальних рішень по забезпеченню безпеки області. Рішення в тому числі стосуються і цивільного населення для активізації пильності, а також власників приватних комерційних структур.

Ми переходимо на спеціальний режим життєдіяльності, ключовим пріоритетом є безпека і обороноздатність регіону», - вказав він.

Згідно з протоколом засідання Ради оброни області, що оприлюднений на офіційному сайті Дніпропетровської ОДА, будуть реалізовані такі заходи:

  • визначення переліку об’єктів життєзабезпечення, газо-, водо-, тепло-, електрозабезпечення та інфраструктури, потенційно небезпечних об’єктів, що потребують негайного взяття під охорону (посилення охорони), та порушення роботи яких внаслідок терористичних проявів може призвести до загибелі людей та порушення умов життєдіяльності;
  • забезпечення охорони громадського порядку у місцях масового перебування громадян шляхом залучення представників громадських формувань з охорони громадського порядку;
  • опрацювання питання щодо обладнання камерами відеоспостереження (зі збереженням відеозапису до 30 діб) місць масового перебування людей (об’єкти інфраструктури, торгівлі та інші об’єкти можливих терористичних посягань);
  • активізація роботи щодо забезпечення безпеки та охорони вокзалів, станцій, залізничних мостів, у тому числі шляхом залучення членів громадських формувань, недержавних охоронних структур, товариств мисливців і рибалок на добровільних засадах у проведенні щоденного моніторингу стану безпеки вказаних об’єктів на території Дніпропетровської області та інші заходи.

Також облдержадміністрація просить громадян бути уважними. Якщо ви побачили підозрілих людей чи залишені речі, які викликають підозру, одразу телефонуйте на «гарячі лінії»:

Міліція – 102, 056 770 06 34, 056 745 44 64
СБУ - 056 744 85 19, 056 7919401
МНС - 101, 112, 056 744-25-87, 744 30 19