До Дня Конституції орденом «За мужність» був нагороджений (посмертно) Ігор Ємельяненко

З нагоди 19-ої річниці цієї події у великому залі Новомосковської міської ради 26 червня відбулись урочистості.

До Дня Конституції орденом «За мужність» був нагороджений (посмертно) Ігор Ємельяненко

На свято були запрошені представники міської влади на чолі з головою, представники громадськості, духовенства, молодь, мешканці міста.

З вітальним словом до присутніх звернувся Новомосковський міський голова Сергій Мороз і провів нагородження.

Україна, змучена багатовіковими баталіями, і зараз переживає скрутні часи. Але вона незборима! Їй завжди все вдавалося! І сьогодні вдасться! Бо є у неї справжні патріоти, які плекають у серці любов до своєї рідної землі!

Указом Президента України орденом «За мужність» Ш ступеню нагороджений (посмертно) наш земляк Ємельяненко Ігор Володимирович. Він проходив військову службу в АТО і загинув під Іловайськом, виконуючи бойове завдання, 22 серпня 2014 року. На урочистостях міський голова вручив нагороду матері героя.

До концертної програми були відібрані пісні громадянського звучання, які виконали Заслужений артист України О. Мірошниченко, аматорські виконавці М. Олійник, В. Юрченко, А. Чарун, І. Козаченко та А. Земляна.

Закінчилися урочистості церемонією покладання квітів до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю на честь 19-ї річниці Конституції України.

28 червня 1996 року відбулась значима історична подія – Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, прийняла Конституцію України.

Директор НЦНТ О. М. Калашник