Дошкільний навчальний заклад «Ластівка» відзначив День народження

20 лютого 2015 року дошкільний навчальний заклад №7 «Ластівка» відзначив 40-у річницю з Дня заснування.

Дошкільний навчальний заклад «Ластівка»  відзначив День народження

Аби привітати ювілярів на свято завітали міський голова Сергій Мороз, заступник міського голови з соціальних питань Ірина Калюжна, депутат міської ради Микола Савчук, начальник управління освіти Наталія Падашуля, начальник ПМК – 36 Микола Усенко, ветерани праці, члени батьківського комітету а також випускники минулих років.

«Шановна  Ірино Володимирівно та колектив дошкільного навчального закладу №7! Прийміть мої теплі та сердечні  вітання з нагоди святкування 40-річного ювілею з дня заснування. Дитячий садочок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. За роки роботи у Вас склався творчий педагогічний колектив, який активно реалізує сучасні методи виховання дітей. Ви йдете в ногу з часом, успішно вирішуєте завдання вдосконалення освітньої діяльності. Бажаю всім Вам міцного здоров’я на довгі роки, благополуччя, великого людського щастя, успіхів, удачі, миру, добра, натхнення та оптимізму», - зазначив міський голова.

Привітати ювілярів на свято завітав міський голова Сергій Мороз

Від імені міської влади та вдячних новомосковців Сергій Мороз подарував дошкільному закладу пральну машину.

За сумлінну працю, високі професійні досягнення та з нагоди свята подяками міського голови було нагороджено працівників навчального закладу.

До слів Сергія Мороза приєдналися Микола Савчук та Микола Усенко. Вони наголосили, що трудовий колектив дитячого садочку  - це  працьовиті, творчі люди, які віддані своїй справі, завдяки яким кожна дитина відчуває себе бажаною, потрібною, талановитою, успішною та побажали закладу подальшого процвітання. У подарунок почесні гості принесли з собою найголовніше – багато різноманітних та цікавих іграшок.