Фанатка Путіна з Новомосковська постачатиме запчастини до Запорізької ТЕС

10 листопада ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» підписало договір з ТОВ «Торгова Промислово-інвестиційна компанія». У договорі йдеться, що останні поставлять 157 роликів ТТЦ-235 і 30 роликів конвеєра ТТЦ -353 для Запорізької ТЕС на суму 137 тис. грн. 

Фанатка Путіна з Новомосковська постачатиме запчастини до Запорізької ТЕС

Про це повідомляє сайт «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

ТОВ «Торгова Промислово-інвестиційна компанія» належить Олені Брайцев і Антоніні Лященко.

Цікаво, що Олена Брайцева є, так би мовити, фанаткою Путіна, Медведєва і Росії в цілому. На своїй сторінці в соціальній мережі «Однокласники» вона розміщує приватне фото на тлі портретів Володимира Путіна і Дмитра Медведєва, а також за її спиною висить текст гімну Російської Федерації.

Слід сказати, що конкурував з переможцем лише ТОВ «Науково-виробниче підприємство« Промислові технології» Вікторії Ліну та Сергія Терешкин.

При цьому, Олена Брайцева і Сергій Терешкин зареєстровані за однією адресою в місті Новомосковськ.

Загалом, «ТПІК» отримала держпідряди на суму 4410000. грн. Усі винятково від групи «ДТЕК» у 2015 році. З 7 виграних торгів, 2 розіграні вищевказаним тандемом: «ТПІК» і «НВП« Промислові технології».

У свою чергу, «НВП «Промислові технології» з 2008 року отримало від «ДТЕК» підрядів на 43,9 млн. грн.

Власниками ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» є Фонд держмайна (25%), а також «DTEK energy bv» (Нідерланди, 43,81%) і «DTEK Holdings Limited» (Кіпр, 25%), підконтрольні Рінату Ахметову.