Хто працює, а хто вихваляється?

У п’ятницю, 7 серпня, мешканці кварталу №16 Новомосковська не повірили своїм очам – вперше за багато років вулиці, на яких губили колеса машин нарешті довели до ладу, засипавши вулиці приватного сектору шлаком. 

Хто працює, а хто вихваляється?

Городяни були безмежно раді і цьому. Як говорить голова квартального комітету Ніна Шмалько: «Вже 10 років я на цій посаді, і за весь цей час дороги жодного разу не ремонтували! Нещодавно я звернулася до міського голови Сергія Мороза, і він пообіцяв надати нам шлак, щоб засипати найпроблемніші вулиці (Дорожну, 8 березня, Глінки та Івана Франка) та надати грейдер для впорядкування шляхів. Люди дуже задоволені, бо на деяких ділянках не те що їздити, ходити ніяк було!».

Як же здивувались мешканці кварталу, коли до них дійшли новини про те, що виявляється депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Рєзнік, вражає що саме він врятував жителів кварталу від бездоріжжя. От і не знають мешканці кварталу № 16, кому дякувати за порядок біля своїх осель.

Наші кореспонденти, найближчими днями, виїдуть на місце для з’ясування всіх обставин справи. Про що ми обов’язково розповімо у наступному випуску газети.