Капітальний ремонт амбулаторії №4 планують завершити цьогоріч

6 серпня 2015 року відбулася виїзна нарада щодо проведення капітального ремонту амбулаторії №4, у якій взяли участь: міський голова Сергій Мороз, його заступник Тетяна Дакова, головний лікар КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леонід Гінкота та представники підрядної організації ТОВ «СК Стройінвест».

Капітальний ремонт амбулаторії №4  планують завершити цьогоріч

Під час зустрічі представники підрядної організації доповіли про виконання робіт та поділилися планами на майбутнє. З початку виконання робіт проведено повну заміну вікон на пластикові. Наразі триває ремонт покрівлі та здійснення внутрішніх робіт. Усі роботи виконуються згідно з графіком.

Враховуючи соціальну значимість даного об’єкта для жителів нашого міста, капітальний ремонт планується здійснити до кінця року.

«Організація медичної допомоги на первинному рівні є особливо важливою, оскільки ця ланка наближує медичні послуги до населення. З метою створення якісних умов для отримання медичної допомоги новомосковцями, розпочато капітальний ремонт амбулаторії № 4. Після проведення капітального ремонту у Новомосковську буде сучасний медичний заклад. Ми не зупиняємося на досягнутому і надалі працюватимемо над покращанням матеріально-технічної бази лікарняних закладів», - зазначив Сергій Мороз.

Зазначимо, що капітальний ремонт проводиться за кошти міського бюджету, загальна вартість робіт складає 3 млн. 526 тис.