«Маленький блюз» викликав великий ажіотаж

6 червня звітній концерт за 5 років студії «Маленький блюз» зібрав повний зал палацу культури «Металург»

Дитячі колективи виступали впродовж півтори години за присутності мера Новомосковська Сергія Мороза та керівника управління культури та туризму Віктора Шаликіна.

«Маленький блюз» викликав великий ажіотаж

Концерт був приурочений до Дня захисту дітей. За вдалі виступи та вокальні, танцювальні й акторські таланти дітей нагородили грамотами. Діти співали дитячі пісні, а також пісні про маму й тата і, звичайно, про Україну.

Також інтриги додало офіційне оголошення новообраного президента студії: конверт з ім’ям відкрили прямо на сцені. Ним стала восьмикласниця Олена Пустова. Тепер на її плечі лягла відповідальна місія — вона буде допомагати керівникові студії Тетяні Курбатовій. Безперечно, справ у них буде багато, адже вихованці «Маленького блюзу» дарують свою творчість новомосковцям на кожному міському святі та будуть продовжувати радувати виступами містян.

«Наша студія існує вже п’ять років, і це був другий звітній концерт, — розповідає керівник «Маленького блюзу» Тетяна Курбатова. — Ми плануємо надалі кожного року влаштовувати такі концерти».

У студії займаються діти від 3-х до 18-ти років у чотирьох групах. Незважаючи на співочу назву цей клуб творчого розвитку виховує не тільки вокальний талант малечі — діти тут також займаються танцями й акторською майстерністю. Студія розташована у приміщенні гімназії № 3 і вже налічує близько 80 талановитих вихованців.