Майбутнє хореографії відсвяткувало 15-річчя

П’ятнадцятий танцювальний сезон творчої спілки «Майбутнє Хореографії» закінчився концертом «Літній Дивертисмент 2015».

Майбутнє хореографії відсвяткувало 15-річчя

19 червня відбувся фестиваль, на якому колективи та школи творчої спілки традиційно звітували за минулий рік роботи.

Цього разу на сцені Палацу Культури Металургів міста Новомосковська глядачі змогли побачити класичний балет та джаз від школи «Майбутнє Хореографії», хіп-хоп, контемпорарі та бальні танці від «Bomond Dance School», брейкданс від команди «B-Advanced», дитячу хореографію та вокал від найменших танцюристів групи «Малятко».

Привітати хореографів, танцюристів та їх батьків прийшов міський голова Сергій Мороз з дружиною Іриною.

«У Новомосковську найталановитіші діти, які з за допомоги професійних педагогів та люблячих батьків здатні підкорювати найвищі висоти. Від щирого серця бажаю дітям продовжувати активно розвивати свій талант, а батькам та педагогам дякую за те, що вкладаєте свій час, вміння та натхнення у формування майбутнього – наших дітей», - сказав мер.

У програмі концерту були продемонстровані численні прем’єри поряд з кращими репертуарними номерами від хореографів Ірини Матвієнко, Володимира Шмигельського, Олександри Матвієнко, Анатолія Ляскало, Ярослави Пільганчук, Сергія Кондрацького, Людмили Ковері та Дмитра Горошка.

Ведучими концерту виступила весела малеча з групи «Майстри Церемоній» під керівництвом Любові Нечти. А наприкінці концерту відбулось урочисте вручення сертифікатів випускникам школи «Майбутнє Хореографії» - учні 4 класу отримали свою першу танцювальну освіту.