Медичні мобільні центри почали працювати на Дніпропетровщині

Медичні мобільні центри (ММЦ) від партії «Відродження», укомплектовані сучасним діагностичним обладнанням, обслуговуватимуть пацієнтів по всій Дніпропетровщині.

Про це стало відомо 10 серпня під час старту проекту у м. Синельникове.

Медичні мобільні центри почали працювати на Дніпропетровщині

«Основна проблема, яка гостро стоїть перед більшістю населення Дніпропетровської області – недоступність якісних медичних послуг. Після впровадження медичної реформи у Дніпропетровській області, кількість лікарень, фельдшерсько-акушерських пунктів скоротилась, а в деяких районах їх не стало зовсім», - розповів депутат Дніпропетровської міської ради (група «Відродження»), кандидат медичних наук Олексій Григорук.

«Люди вже не можуть чекати, коли ситуація в медицині зміниться. Ми маємо допомогти людям уже зараз, інакше вони просто не доживуть до якісних змін. Тому Медичні мобільні центри працюватимуть зараз і продовжать після виборів», - зазначив він.

«Люди вже не можуть чекати, коли ситуація в медицині зміниться. Ми маємо допомогти людям уже зараз, інакше вони просто не доживуть до якісних змін», - зазначив Олексій Григорук
«Люди вже не можуть чекати, коли ситуація в медицині зміниться. Ми маємо допомогти людям уже зараз, інакше вони просто не доживуть до якісних змін», - зазначив Олексій Григорук

«Обладнання, яким забезпечені «поліклініки на колесах», дозволяє нам провести точну діагностику найважливіших систем організму. Після обстеження на кожного нашого пацієнта ми заводимо медичну картку, куди вносимо результати аналізів. Цю інформацію можна використовувати для продовження лікування в будь-якому медичному закладі області»,  - пояснила лікар ММЦ Ірини Дмітрієнко.

«До Медичного мобільного центру я прийшов, щоб просто перевірити гостроту зору. Та я навіть не очікував, що отримаю тут медичну допомогу такого рівня, з таким сервісом! Напевно, це і є європейський рівень. Повне обстеження, миттєві результати, дуже змістовна консультація офтальмолога — це ледве не єдиний випадок у моєму житті, коли я отримав, можна сказати, справжнє задоволення від візиту до лікаря. Вважаю, що це саме той рівень медичного обслуговування, до якого треба прагнути державним лікарням», — поділився своїм враженням один із перших відвідувачів ММЦ, повний кавалер ордена «Залізнична слава», пенсіонер Анатолій Миколайович Столяр.

«Обладнання, яким забезпечені «поліклініки на колесах», дозволяє нам провести точну діагностику найважливіших систем організму»,  - пояснила лікар ММЦ Ірини Дмітрієнко.
«Обладнання, яким забезпечені «поліклініки на колесах», дозволяє нам провести точну діагностику найважливіших систем організму», - пояснила лікар ММЦ Ірини Дмітрієнко.

У проекті задіяні кілька бригад лікарів, що сприятиме зменшенню навантаження на медперсонал  та забезпечить високий рівень обслуговування й максимально уважний підхід до кожного пацієнта.

Медичні мобільні центри (ММЦ) – це сучасні, обладнані новітньою медичною технікою «поліклініки на колесах». У 12-метрових трейлерах створені комфортні умови для пацієнтів та лікарів з урахуванням усіх європейських стандартів.

У «поліклініках на колесах» є реєстратура, кабінети для прийому пацієнтів, процедурна кімната і діагностична лабораторія.

Відродження якісної медицини – один із пріоритетів діяльності політичної партії «Відродження».