Медичні працівники приймали вітання з професійним святом

19 червня 2015 року, напередодні Дня медичного працівника, у міськвиконкомі відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

Медичні працівники  приймали вітання з професійним святом

Із професійним святом присутніх медичних привітав міський голова Сергій Мороз, народний депутат України Вадим Нестеренко та заступник міського голови Тетяна Дакова.

«Шановні медичні працівники і ветерани галузі! Щиро вітаю вас із професійним святом! Це свято – чудовий привід, щоб висловити всім вам, представникам найгуманнішої і найшляхетнішої професії у світі, свою повагу. Ваша самовіддана праця – це велике служіння в ім’я людей і на благо людей. Ви стоїте на сторожі найбільших людських цінностей – здоров’я і життя. Ваша праця не знає ні вихідних, ні свят! Ви допомагаєте людям долати страждання і хвороби, повертаєте їм радість життя. Новомосковськ по праву пишається своїми медичними працівниками. Ви – справжні професіонали, освічені і талановиті, наділені від Бога золотими руками і небайдужим серцем. Впевнений, що результати вашої самовідданої праці повернуться до вас сторицею», - зазначив міський  голова.

«Новомосковськ по праву пишається своїми медичними працівниками» - міський голова Сергій Мороз
«Новомосковськ по праву пишається своїми медичними працівниками» - міський голова Сергій Мороз

До його слів приєднався народний депутат України Вадим Нестеренко. Під час виступу він подякував медичним працівникам за наполегливу, самовіддану працю, завдяки якій рятуються тисячі життів, та наголосив, що усіляко буде підтримувати розвиток медичної сфери, покращення матеріально-технічної бази та соціальну підтримку медичного персоналу.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, професійну майстерність, сумлінну працю, впровадження сучасних методів діагностики і лікування, високий рівень медичного обслуговування населення міста та з нагоди Дня медичного працівника найкращих медиків нагороджено подяками міського голови та цінними подарунками від народного депутата.

Музичні привітання для винуватців свята прозвучали від працівників культури міста.