Мешканці будинку № 2 по вулиці Зіни Білої задоволені новим дворовим проїздом

Мешканці будинку № 2 по вулиці Зіни Білої задоволені новим дворовим проїздом. Про це вони розповіли під час зустрічі з міським головою Сергієм Морозом та виконуючим обов’язки першого заступника Олександром Воскобойником.

Мешканці будинку № 2 по вулиці Зіни Білої задоволені новим дворовим проїздом

Новомосковці подякували міській владі за ремонт дворового проїзду. Окремі слова вдячності вони виказали організації ТОВ «Самарь-автошляхсервіс», працьовиті робітники якої укладали покриття у неймовірну спеку. Тепер про те, яким було подвір’я ще кілька тижнів тому, мешканці будуть тільки згадувати.

Під час зустрічі Сергій Мороз поспілкувався з містянами та дізнався про їх потреби і побажання. Одне з найперших побажань стосувалося облаштування дитячого майданчику. Також вони звернулися з проханням відремонтувати покрівлю їх будинку.

Враховуючи зміни чинного законодавства, важливим питанням для городян є створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. Міський голова розповів про переваги та механізм його створення. Він підкреслив, що головною особливістю ОСББ є те, що така форма дозволяє забезпечити ефективний контроль за витратами, платежами, проводити заходи з енергозбереження, колегіально приймати рішення і втілювати їх у життя. У рамках ОСББ своєчасне проведення необхідних ремонтних робіт стає реальністю. Мешканці самі визначають першочерговість ремонтів, а керівництво ОСББ завжди швидше реагує на проблеми в будинку, ніж це відбувається при обслуговуванні в ЖЕКу.

За підсумками зустрічі Сергій Мороз надав відповіді на усі питання, деякі з них взяв під особистий контроль.