Міська рада Новомосковська виділила кошти на проведення капітального ремонту амбулаторії № 4

Адміністрація КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» квапиться поділитися радісною новиною з жителями міста. Міська рада Новомосковська виділила кошти на проведення капітального ремонту амбулаторії № 4, розташованої в будівлі колишньої міської дитячої поліклініки.

Жителі Новомосковська вимагають повернути палац культури «Металург» територіальній громаді

З 50-х років минулого століття в  двоповерховій будівлі по вул. Українській, 12 не проводилися роботи такого масштабу. На даний час технічний стан будівлі не дозволяє якісно надавати медичну допомогу. Відсутня гаряча вода, є перебої в тепло-, водопостачанні, електропроводка вимагає термінової заміни, провалилась стеля  на другому поверсі.

Згідно з проектно-кошторисною документацією, яка пройшла всі необхідні узгодження, в будівлі буде замінений дах, підлоги, тепло, водо-, електро-комунікації.

Бюджет ремонтно-будівельних робот складає більше 3 мільйонів гривень.  Завершення капітального ремонту планується в грудні поточного року. На  час проведення ремонту з 16. липня  цього року, прийом пацієнтів амбулаторії  № 4 проводитиметься в будівлі амбулаторії № 6 по вул. Шевченка, 49. Графік роботи амбулаторії залишається без змін: з 8-00 до 18-00 годин в будні дні.

Телефон амбулаторії: 7-35-05 або 067-568-88-67. Лікарі дитячий фтизіатр та дитячий кардіолог будуть приводити прийом в кабінетах № 113, № 114 в будівлі амбулаторії № 2, № 3 по вул. Сучкова, 40.