Міська влада тримає постійний зв’язок з мешканцями

2 квітня 2015 року відбулася зустріч міського голови Сергія Мороза з мешканцями будинків вулиць Радянська та Велика Ковалівка.

Міська влада тримає постійний зв’язок з мешканцями

У зустрічі також взяли участь керівники комунальних підприємств міста і начальники відділів та управлінь міськвиконкому.

Основними темами для розмови  були питання житлово-комунального господарства міста. Найбільше новомосковців хвилювало питання ліквідації стихійних сміттєзвалищ та своєчасного вивезення побутових відходів зі сміттєвих баків.

Міський голова повідомив, що до великодніх свят комунальні служби міста будуть працювати у посиленому режимі для ліквідації стихійних звалищ. Крім того, він наголосив, що якість надання комунальних послуг напряму залежить від вчасних та регулярних розрахунків за них.

Також мешканці звернулися за роз’ясненням щодо отримання субсидії.

Основними темами для розмови були питання житлово-комунального господарства міста.

тарифів на газ і електроенергію Урядом 28 лютого 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”, якою з 01 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій», - зазначив міський голова.

Сергій Мороз повідомив, що зараз для призначення субсидії необхідно подати лише два документи – заяву про призначення житлової субсидії та  декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, форма яких спрощена.  Особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначатиметься на підставі раніше поданих документів, без необхідності надання заяви і декларації.

Крім того, новомосковців хвилювало питання підняття тарифів на проїзд у міському транспорті.

Міський голова доповів, що враховуючи складний економічний стан, який склався у країні та розглянувши численні звернення мешканців нашого міста, у разі погодження перевізників, вартість проїзду маршрутами загального користування  буде знижено до 5 грн.

У ході зустрічі на всі питання було надано відповіді, окремі - взято на контроль та надані доручення виконавцям.

Підсумовуючи, Сергій Мороз зазначив, що подібні зустрічі дають можливість вивчити  проблеми новомосковців на місцях і вжити усі необхідні заходи для їх вирішення.