Міський голова передав військовим медичний автомобіль для використання в зоні АТО

12 лютого 2015 року міський голова Сергій Мороз разом з представниками громадських організацій передали автомобіль УАЗ для потреб 93-ї механізованої бригади, яка розташована у селищі міського типу Черкаське, Новомосковського району.

Міський голова передав військовим медичний автомобіль для використання в зоні АТО

«Сьогодні ситуація у зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Новомосковці намагаються усіляко підтримати захисників нашої Батьківщини. Завдяки сприянню керівника міського комунального підприємства «НККП» Сергія Нетудихатки вишукано можливість передати автомобіль для потреб медичного персоналу бригади, а небайдужі новомосковці допомогли його відремонтувати та переобладнати», - зазначив Сергій Мороз.

Міський голова підкреслив, що машина, незважаючи на свій вік, має підвищену прохідність для руху у польових умовах.

Виконуючий обов’язки командира 93-ї окремої механізованої бригади, полковник Дмитро Губський подякував Сергію Морозу та небайдужим новомосковцям за допомогу бійцям, які сьогодні виконують бойові завдання у зоні АТО.

У ході зустрічі міський голова поцікавився потребами військовослужбовців у керівництва бригади та запевнив, що спробує допомогти у їх вирішенні.