Міський голова підтримав ініціативу мешканців Кулебівки

20 березня 2015 року відбулася зустріч міського голови Сергія Мороза з мешканцями вулиці Леніна, що на мікрорайоні Кулебівка. Головне питання, яке хотіли вирішити активісти, стосувалась відновлення вуличного освітлення. Мешканці були дуже стурбовані, адже вулиця Леніна є однією з головних у мікрорайоні, і через погане освітлення там неодноразово траплялися різноманітні аварійні ситуації. 

Міський голова підтримав ініціативу мешканців Кулебівки

Також на зустрічі були присутні директор міського комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Анатолій Чупраков та голова квартального комітету № 27 Іван Бондаренко.

Сергій Мороз повідомив присутніх, що питання відновлення вуличного освітлення на вулиці Леніна обов’язково буде вирішено, для цього проведено наради з керівниками управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва і комунального підприємства, яке відповідає за даний напрямок роботи.

Анатолій Чупраков пояснив присутнім, що відновлення вуличного освітлення по вул. Леніна можливе від трансформаторної підстанції № 328 та за наявності технічних умов, які необхідно придбати в Новомосковському РЕМ. Після погодження з інспекцією енергонагляду будуть проведені роботи з реконструкції вуличного освітлення. За підрахунками для проведення освітлення необхідно майже 25 тис. грн.

«У бюджеті розвитку передбачені кошти на виконання ремонту дворових проїздів і освітлення територій міста. Важливо, що у даному випадку ініціативу проявили мешканці мікрорайону, адже лише за суспільної підтримки ми можемо досягати результату», – зазначив Сергій Мороз.

Міський голова надав доручення директору комунального підприємства у найкоротший термін підготувати необхідні документи та приступити до виконання робіт з відновлення вуличного освітлення. Він зазначив, що особисто контролюватиме дане питання.

У кінці зустрічі мешканці Новомосковська подякували Сергію Морозу за сприяння у вирішенні їх питання.