Молодь читає!

Ви вважаєте, що сучасна молодь мало читає?

Бенефіс читачів «В світ через книгу», проведений у юнацькому відділі центральної міської бібліотеки, ламає стереотип, що сучасна молодь не читає книги, а більшу частину вільного часу проводить тільки за комп’ютером. Серед тих, що були присутні на зустрічі (учні ЗСШ №18 (керівник Скуратовська Л. Г. ), як виявилося, значна більшість люблять читати та бачать у книжці дещо більше ніж елемент декору квартири.

Бенефіс читачів «В світ через книгу»

Бенефіціантами на цей раз виявилися три чудові дівчини – постійні читачки: Аввакумова Дар’я (філолог), Унгер Анастасія (учениця 11 класу ЗСШ №6) та Харевська Яна (документознавець).

Героям зустрічі були присвячені добрі слова бібліотекарів та друзів, книжкова виставка «Молодіжне перехрестя».

Візитною карткою кожного бенефіціанта була розповідь про себе, свої літературні пристрасті, про книги – події, про читацькі захоплення та традиції своїх
родин.

За рубрикою «Читацьке соло» Харевська Яна для всіх заспівала свої улюблені пісні, Унгер Настя представила на суд присутніх свої нові вірші, Аввакумова Дар’я прочитала улюблені уривки з творів сучасних українських авторів Оксани Забужко, Ліни Костенко, Марії Матіос.

Бібліотекари провели мандрівку формулярами, оформили фото-виставку «Яка нам радість бути разом» з фотографіями бенефіціантів, запропонували присутнім взяти участь в аукціоні народної мудрості «Якщо не знаєш –прочитай, коли мудрий – відгадай», провели міні-інтерв’ю та інтелектуальну розминку з присутніми. Наприкінці гості та запрошені мали змогу поділитися враженнями, а бенефіціанти на згадку про зустріч отримали пам’ятні подарунки.