Моральні оцінки від депутатки, яка б’є дітей

У газеті «Новомосковська правда» від 16 липня поточного року цілу колонку займає матеріал, сповнений шляхетного гніву депутата Новомосковської міської ради, голови міської організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олени Алєксєєвої. 

Моральні оцінки від депутатки, яка б’є дітей

Пані депутат обурюється «цинізмом та лицемірством, з яким керівництво Новомосковська і ряд депутатів» поставилися до запропонованого нею проекту рішення про відшкодування коштів з оплати житлово-комунальних послуг учасникам АТО.

Справа дійсно важлива, ніхто не заперечує, і єдине, що не дозволило проголосувати цю пропозицію, – технічна відсутність можливості внести поправки до бюджету в середині фінансового року.

Депутати міської ради добре знайомі з процедурою, тож Олена Алєксєєва мала б від початку розуміти, що таку пропозицію буде неможливо реалізувати на цей період. Якби її справді непокоїла доля військових, проект рішення слід було подавати разом із пропозиціями до бюджету ще в минулому році.

Та де там, вибори ж тільки тепер, не втрачати ж нагоди привернути увагу до своєї політичної сили – адже навряд чи є в Україні людина, байдужа до героїв, які ціною власного життя відстоюють незалежність нашої держави. То чому б не створити інформаційну хвилю на такому благодатному тлі? І байдуже, як переживуть порожні обіцянки родини наших військових, які щодня як на голках очікують звісток зі східного фронту.

З високих тем без плавних переходів пані Алєксєєва перемикається на прямі звинувачення в захисті «шкурних» інтересів. І одразу напускається на новостворену групу депутатів партії «Відродження», закидаючи, що більшість членів нового утворення -  екс-регіонали.

Цитуємо: «…які тягнули руку за звернення нашої міської ради до Януковича з проханням силою розігнати Майдан».

Особливо напосідала пані Алєксєєва на голову депутатської групи «Відродження» Тетяну Дакову, звинувативши її в усіх смертних гріхах, головний з яких - тривале перебування на посаді заступника міського голови – начальника фінансового управління. Ну що тут сказати? Якщо людина професійно виконує свої обов’язки, цілком закономірно, що вона робить це не один день! Що поганого в тому, коли фахівець якісно працює і не поспішає полишити посаду на догоду політичним одноденкам?

Власне, думка Олени Алєксєєвої зрозуміла. А ким же є сама пані депутат, яка так голосно і гаряче звинувачує міську владу в можливих і неможливих махінаціях?

Свої «шкурні» інтереси вона, не соромлячись, відстоює кулаками. Восени минулого року Олена Юріївна застосувала силу до однокласника своєї дочки Давида Васенка.

Ситуація розгорілася фактично з нічого. Якось у жовтні на уроці фізкультури донька Алєксєєвої кинула м’ячем у Давида, той відповів – зав’язалася сварка.

Вдома дівчина поскаржилась матері, а вже наступного дня тільки-но пролунав дзвінок на урок Олена Алєксєєва викликала Давида в коридор і накинулася на дитину з кулаками.

Мати хлопця - Ольга Васенко, яка на той період була на 6 місяці вагітності, кинулася відбивати сина, за що отримала такого штурхана, що мало не злетіла зі сходів.

Після того випадку, за словами свекрухи, Ольгу Васенко госпіталізували до лікарні через загрозу втрати вагітності. Яку надзвичайну чуйність проявила жінка-депутат, вчинивши так з тринадцятирічним Давидом та його матір’ю!

За словами бабусі, Зінаїди Йосипівни Васенко, на шиї  хлопця залишилися червоні плями від рук народної обраниці, і сім’я вирішила подати заяву до міліції. На це пані депутат тільки пирхнула: «Я вас знищу! З ким ви хочете боротись? Я - депутат міської ради!».

Після такого інциденту хлопця, буквально, виїли зі школи. На сторону депутата стали і директор навчального закладу, і класний керівник, і весь батьківський комітет.

Крім того, батьки хлопця випадково дізналися, що їхня дитина перебуває на обліку в дитячій кімнаті міліції, хоч ні самого Давида, ні його батьків до правоохоронних органів не викликали. Справедливості вдалося добитися тільки через обласне управління освіти і науки, куди батьки звернулися з документами Давида.

У хлопця оцінка за поведінку нижчою за 11 балів жодного разу не була, дитина успішно навчається, і раптом - на обліку в правоохоронних органах.

На щастя, в обласному управлінні освіти відреагували миттєво: було створено комісію, за результатами діяльності якої директор СШ №18, у якій і відбувались ті драматичні події, отримала догану, а завуча та класного керівника було відсторонено від посад.

Звісно, вчитись у таких умовах уже стало неможливо, тому Давида перевели до іншого навчального закладу, де він успішно опановує знання і не має нарікань від педагогічного колективу та однокласників.

Усі намагання доведеної до відчаю сім’ї Васенко вплинути на поведінку депутата не мали жодних наслідків. За словами Зінаїди Йосипівни Васенко, заяви до міліції та до прокуратури досі не дали результатів. А й справді, кому є діло до переживань тринадцятирічного хлопця, який навіть згадувати не хоче про своє навчання у СШ №18?!

Так виглядає депутатська діяльність у реальному житті. Це ж не у сесійній залі перед спалахами фотокамер завзято боротися за права знедолених!

Перед пересічними громадянами і депутатським посвідченням розмахувати можна, і чужу дитину «за петелі» тягати ніхто не забороняє!

Ось як «шляхетно» поводиться у життєвих обставинах депутат міської ради Олена Алєксєєва. Саме ця людина обурюється чиїмось «цинізмом та лицемірством», навішує ярлики й розкидається звинуваченнями. Може, слід починати з себе?