На Кулебівці планують побудувати культурний центр

12 листопада 2014 року відбулась зустріч міського голови Сергія Мороза з мешканцями мікрорайону Кулебівка. Також на зустрічі були присутні депутати міської ради Леонід Білий і Інна Сирцова та голова квартального комітету Віктор Бондаренко.

На Кулебівці планують побудувати культурний центр

Головною метою зустрічі стало обговорення питання щодо розвитку мікрорайону, а саме будівництва культурного центру.

Головний архітектор ПП «Компанія Корвет» Юрій Костриця представив присутнім на зустрічі проектну пропозицію, розроблену відповідно до вимог чинного законодавства. На його думку, цей проект дозволить частково вирішити потреби відпочинку та культурного збагачення населення, що проживають на території мікрорайону.

Міський голова Сергій Мороз зазначив, що пріоритетне завдання діяльності міської влади залишається незмінним – це підтримка, продовження і розвиток культурних традицій Новомосковська.

«Кулебівка – це один з найбільших мікрорайонів міста. Таке важливе питання, як будівництво культурного центру, дозволить реалізувати для мешканців

мікрорайону свої законні права на розвиток, дозвілля та реалізацію творчих здібностей. Кожен, не залежно від віку, зможе знайти тут заняття для душі», - зазначив міський голова.

Новомосковці з радістю підтримали таку гарну пропозицію і наголосили, що всіляко будуть сприяти реалізації даного задуму.

Депутати міської ради роз’яснили присутнім вимоги чинного законодавства та запевнили, що будуть підтримувати це питання під час затвердження бюджету міста на майбутній рік.

За підсумками зустрічі Сергій Мороз подякував присутнім мешканцям мікрорайону за активну громадську позицію та небайдуже ставлення до проблем міста і наголосив, що надасть доручення керівникам служб міста для пошуку відповідної земельної ділянки.