Найцікавіші пропозиції! Від батька українського бестселера Василя Шкляра

Абонемент центральної міської бібліотеки пропонує:

Найцікавіші пропозиції! Від батька українського бестселера Василя Шкляра

Елементал/ В. Шкляр. – 2-ге вид. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. – 224с.

Вояк Французького іноземного легіону дістав спеціальний наказ – урятувати Хеду, дочку чеченського генерала, від російських спецслужб. Вояк знайде її там, де найменше сподівався… Але чим насправді було це завдання і якою була роль Хеди.

Залишенець. Чорний Ворон: роман/ В. М. Шкляр. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2011. – 384с.

У романі, над яким автор працював майже 13 років висвітлено одну з найдраматичніших сторінок нашої історії – повстанську боротьбу українців проти окупаційної влади у 1920 – х роках. Із глибини забуття виринає містична постать отамана Чорного Ворона, що перемагає смерть… Він зміг урятувати кохану жінку. Але чи побачить колись її знову?

Ключ/ В. Шкляр. – 2-ге вид. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2012. – 256с.

Журналіст Андрій Крайній – справжній ерудит, добре знає живі і мертві мови, але з матеріальними цінностями якось не склалося. Не йому, безхатченку, гребувати теплим помешканням – хай навіть заповітний ключ простягнув йому дивакуватий незнайомець, а номер квартири навіює забобонний страх. Що ж це було: манна небесна чи прикра помилка?

Маруся: роман/ В. Шкляр. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 320с.

Новинка від уславленого українського письменника В. Шкляра! Коли три її брати загинули, тендітна Маруся взяла до рук зброю і стала отаманом козацького загону.

Вона була надзвичайно вродлива і надзвичайно небезпечна. Вона вміла любити і ненавидіти. Та чи зуміє коханий Мирон врятувати її від помсти ворога? Чи буде їхнє кохання сильнішим за смерть.

Ностальгія: роман/ В. Шкляр. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 256с.

Микола покинув роботу у видавництві й одночасно пішов із родини. Та чи справді він стає вільним? У дивному сні він бачить, як невідома жінка загоює рану, якої завдала дружина…

Тінь сови: роман/ В. Шкляр. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 304с.

На мальовничому українському подвір’ї розквітає кохання Катерини і Степана. Степан ладен пожертвувати всім за ради коханої. Чи не стане ця жертва марною?

Поспішайте прочитати!