Найкращого читача 2015 року м. Новомосковська визначили в Центральній дитячій бібліотеці

Після весняних канікул 25 березня в центральній дитячій бібліотеці відбувся 2-й (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2015 року» для учнів 6-7 класів. Учасників конкурсу привітала голова журі заступник директора міської централізованої бібліотечної системи по роботі з дітьми Журавель Л. О. Вона зазначила, що цей конкурс присвячений ЇЇ Величності Книзі і шановним розумникам та розумницям, які люблять читати.

Найкращого читача 2015 року м. Новомосковська визначили в Центральній дитячій бібліотеці

До бібліотеки завітали кращі з кращих читачів-ерудитів міста. У конкурсі взяли участь юні читачі з НВК № 1 та № 5, колегіуму № 11, гімназії № 3 та СЗШ № 2, 4, 6, 12, 14, 15, 16, 17. Учасникам конкурсу були запропоновані цікаві змістовні завдання, що дали змогу показати себе справжніми знавцями дитячої художньої літератури.

Оголошуючи переможців, голова журі наголосила, що найсильніші і найерудованіші зможуть гідно представити наше місто у 3-му етапі конкурсу в обласній бібліотеці для дітей. А такими переможцями стали: Грицай Валерія, 6-й клас (НВК № 1) та Алієва Саміра, 7-й клас (СЗШ № 2). Від 6-х класів 2-е місце розділили між собою Мащенко Олександра (колегіум № 11) та Суха Анна(СЗШ № 4), 3-є місце зайняв Штефан Артем (СЗШ № 17). Серед 7-х класів 2-е місце розділили юні читачі з гімназії № 3 Сердюк Надія та Уланов Вадим, 3-тє посіла учениця СЗШ № 17 Глушаченко Владислава.