Новомосковці отримали призове місце у військово-патріотичній грі

Новомосковська команда «Самарські козаки» (НВК № 1) посіла 3-тє загальне командне місце у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Змагання проводились з 11 по 14 червня у готельному комплексі «Самара».

Новомосковці отримали призове місце у військово-патріотичній грі

Це був ІІ обласний етап вишколу, під час якого оцінювались таборування, правильне розташування наметів, гігієна, правильне зберігання продуктів, стройова підготовка, ватра (візитівка), туристична смуга перешкод, вікторина з історії,  надання медичної допомоги (теорія і практика), лава на лаву.

У суботу, 13 червня, підтримати юних новомосковських козаків приїхав міський голова Сергій Мороз. Він перевірив побут та розташування відповідальних патріотів та побажав їм успіху в змаганнях та житті.

У суботу, 13 червня, підтримати юних новомосковських козаків приїхав міський голова Сергій Мороз
У суботу, 13 червня, підтримати юних новомосковських козаків приїхав міський голова Сергій Мороз

Як відомо, всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є важливою складовою системи патріотичного виховання, що формується в українському суспільстві.

У цій грі патріотичне виховання дітей та молоді відбувається на прикладах історичних подій становлення Української державності, героїки визвольних рухів, українського козацтва тощо.

Відомо, що за Козацької доби державотворчі процеси на українських землях були найбільш послідовними і дали світові перші зразки демократичного устрою суспільства, а на історичну арену вийшла велика кількість видатних державних діячів, організаторів військової справи, подвижників української духовності, які сповідували кращі принципи європейського лицарства та глибоко шанували українські народні традиції і звичаї.