Новомосковець Віктор Скрипник очолив німецький «Вердер»

Віктор Скрипник, який народився і виріс у Новомосковську, став першим українцем, якому довірили керувати командою елітного німецького дивізіону. Колишній футболіст збірної України став новим головним тренером бременського «Вердера», відомого у світі клубу  із  своєю історією, титулами і традиціями. «Вердер» є чотириразовим чемпіоном Німеччини. А в сезоні-1991/92 став володарем Кубка УЄФА. 

Новомосковець Віктор Скрипник очолив німецький «Вердер»

Але за підсумками минулого сезону бременський клуб посів 12-е місце. Тому після поразки 9-го туру чемпіонату Німеччини у відставку був відправлений головний тренер Робін Дутт.
Віктор Скрипник представляв «Вердер» як гравець з 1996 по 2004 рік, провів за німецьку команду 138 матчів і забив сім м’ячів. Закінчивши спортивну кар’єру, він став тренером молодіжного колективу клубу. І працював вкрай продуктивно. Статистика Скрипника-тренера: 63% перемог. Багатьох молодих гравців Скрипник відкрив для основної команди.

За словами спортивного директора «Вердера» Тoмaса Aйхіна, Віктoр Скрипник був вaжливою ланкою взaємoдії між мoлoдіжними кoмaндaми та першою кoмaндoю. Він успішнo керував свoїми підoпічними і тепер отримав шaнс прoявити себе у Бундеслізі. Керівництво клубу переконане, щo Скрипник поверне кoмaнді впевненість, неoбхідну для бoрьби зa перемогу.

Віктор Скрипник - прихильник атакуючого футболу. На першому тренуванні в розмові з командою він сказав: «Ми - «Вердер».
Віктор Скрипник - прихильник атакуючого футболу. На першому тренуванні в розмові з командою він сказав: «Ми - «Вердер».

В день свого призначення Віктор Скрипник впевнено заявив, що зуміє вивести свою команду із крутого піке, в яке вона потрапила останнім часом, і до першої гри в цьому статусі тренер підійшов із бажанням змінити все. Він намагатиметься повернути «Вердер» до витоків атакуючої гри, зробити подобу такої чемпіонської команди, в якій він завершував  свою ігрову кар’єру.

Віктор Скрипник - прихильник атакуючого футболу. На першому тренуванні в розмові з командою він сказав: «Ми - «Вердер». І ми не можемо перебувати там, де знаходимося зараз. Ми всі, а не тільки я або ви, стоїмо спиною до стінки. Пора робити якісь кроки вперед. Пора вже «Вердеру» відходити від стінки, пора повертатися на свій непов-торний шлях».

У своєму першому ж матчі на посаді головного тренера команди українець Віктор Скрипник свого слова дотримався - привів «Вердер» до перемоги в Кубку Німеччини 29 жовтня.

Бременський «Вердер» зміг здолали представника третьої ліги «Хемнітцер» 2: 0 і тепер зіграє в 1/8 фіналу турніру.

Довідково. За українську збірну уродженець Новомосковська відіграв 24 матчі, в яких відзначився двома голами. Виступав за запорізький «Металург» і «Дніпро».