Новомосковськ готується до суботника з благоустрою території

18 жовтня, у суботу в Новомосковську відбудеться загальноміський суботник.

Про це стало відомо під час засідання штабу з підготовки до проведення суботника з благоустрою території міста.

Новомосковськ готується до суботника  з благоустрою території

Під час засідання, на якому були присутні заступники міського голови Олександр Козлов, Тетяна Дакова, Ірина Калюжна, виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Ярослав Власенко, керівники управлінь та відділів міськвиконкому, начальники комунальних підприємств.

Олександр Козлов наголосив, що на виконання доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації та розпорядження міського голови 18 жовтня 2014 року заплановано проведення суботника з благоустрою території міста. Його присвячено 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

У ході наради виконуючий обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва окреслив коло проблемних питань, які потребують першочергового вирішення. Він зазначив, що більшу частину роботи з благоустрою території міста потрібно зробити до 18 жовтня 2014 року. Це стосується вивезення сухого гілля та побутових відходів як з прибудинкової території багатоквартирних будинків, так і з приватного сектору.

За підсумками, керівникам управлінь та відділів міськвиконкому, комунальних підприємств доручено провести ретельну перевірку на закріплених за ними територіях, визначитись з об’ємами сміття та необхідною технікою для його вивезення.

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому