Новомосковськ може прийняти 50 дітей-біженців

50 дітей-сиріт з окупованих територій найближчим часом зможуть знайти прихисток у Новомосковську.

Така ініціатива може бути реалізована в рамках спільного проекту з міжнародною організацією «Save the Children», яка планує надати допомогу дітям-переселенцям дошкільного і шкільного віку, що не мають батьківської опіки.

Також вказана організація надає допомогу дітям-переселенцям, які навчаються у школах та відвідують дитсадки Дніпропетровської області.
Згідно з повідомленням департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, за умовами проекту шкільним психологам у більш ніж 20 навчальних закладах запропонують пройти курс тренінгів з надання психологічної допомоги.

Так само в школах області з’являться так звані «дитячі куточки». Тут малюки зможуть отримати освітню та психосоціальну підтримку.

Для психологів, які працюють в дитячих садках і школах, де перебувають діти-переселенці, організують тренінги з надання першої психологічної допомоги дітям, які переїхали із зони бойових дій в Дніпропетровській області.

«Дітям-переселенцям видадуть спеціальні «набори школяра», які будуть містити необхідні для навчання речі», - розповіли в департаменті.

«Save the Children» - всесвітня незалежна організація по роботі з дітьми, яка працює в більш ніж 120 країнах світу. Організація займається порятунком життя дітей, боротьбою за їхні права і досягнення дітьми повного потенціалу. Робота «Save the Children» полягає також у тому, щоб допомогти змінити ставлення суспільства до дітей і досягти позитивних змін в їхньому житті. У своїх проектах організація дотримується звітності, амбітності, кооперації, креативності та інтеграції.