Новомосковськ придбає новий сміттєвоз та контейнери

На черговій сесії Новомосковської міської ради 7 квітня було прийняте рішення про придбання нового сміттєвозу та контейнерів.

Новомосковськ придбає новий сміттєвоз та контейнери

Про це стало відомо із змін, внесених до Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Новомосковську на 2011-2015 рр.

Начальник управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Сергій Устименко пояснив, що придбання нового сміттєвозу сприятиме економії бюджетних коштів та підвищить якість прибирання новомосковських вулиць.

Він наголосив, що у разі придбання нового автомобілю МКП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» зекономить за рік на паливно-мастильних матеріалах близько 680 тис. грн., крім того, підприємство буде сплачувати додаткові кошти до міського бюджету за його оренду.

Важливо також, що тариф для населення підвищуватися не буде.

Міський голова Сергій Мороз наголосив, що техніка, яка залишиться у комунальному підприємстві, буде використовуватися для ліквідації стихійних сміттєзвалищ. З початку квітня працівниками комунального підприємства було вивезено понад 420 м3 сміття.