Новомосковські артисти взяли участь у відбірковому турі шоу «Україна має талант»

Зразкова естрадно-циркова студія «Melang-Art» взяла участь у кастингу 8 сезону шоу «Україна має талант. Дитячий сезон».

Новомосковські артисти взяли участь  у відбірковому турі шоу «Україна має талант»

Про це нам стало відомо від керівника студії Ольги Шелефантюк.

«Кастинг проходив 31 січня. 10 дівчат-учасниць показали себе дуже гідно, і, сподіваюсь, усім сподобались», - говорить вона.

«Щоб поїхати на цей кастинг, ми зробили ще один, власний, відбір. Оскільки номер розрахований на 10 осіб, а дівчат було 9, то ми відбирали 10-ту учасницю із наших молодших вихованців», - додає керівник.

Оскільки декілька учасниць номеру, який запланувала представити студія навчаються в Дніпропетровську та не мали змоги взяти участь у кастингу, була потрібна ще одна людина.

«Старша група наших вихованців намагалась потрапити у десятку тих, хто поїде на «Україна має талант», і одній з дівчат це вдалось», - пояснює Ольга Шелефантюк.

«Коли ми приїхали, у дівчат брали інтерв’ю, керівник при цьому не був присутній. Дівчата самі розповідали, як у нас відбуваються репетиції, як вони готуються. Репетиції, до речі, у нас проходили по-особливому. Ми навіть вдягали на дівчат шапки, щоб вони не бачили одна одну. Таким чином досягали повної синхронності», - наголосила вона.

«Для нас навіть участь у кастингу загальнонаціонального талант-шоу – це великий досвід», - пояснює керівник.

Перед вказаним кастингом учасники студії «Melang-Art» взяли участь у декількох фестивалях і всюди отримали схвальні відгуки та призові місця.

14-15 грудня циркова студія «Melang-Art» брала участь у фестивалі «Яскрава арена». Їх номер зайняв 1-е місце.

16-17 грудня був фестиваль Миколи Миколайовича Кобзова, де були представлені 2 номери. «Melang-Art» виділили із 12 колективів, як молодіжний колектив з новим напрямком.

Дівчатам там вдалось попрацювали з чудовим хореографом Олегом Ісааковичем Капустіним. Він займався з артистками, акцентуючи на власне сценічних нюансах номерів. 

«Олег Ісаакович вселив у дівчат впевненість та віру в свої сили. І ми вирішили: треба їхати на кастинг!» - розповідає Ольга Шелефантюк.

На фестивалі Миколи Миколайовича Кобзова «Melang-Art» як приз подарували цирковий реквізит.

«Так у нас з’явились булави, кільця, діаболо, девілістік тощо», - говорить керівник студії.

Незважаючи на участь у кастингу 8 сезону «Україна має талант», інтрига для учасників зберігається. Вони не мали можливості бачити номери інших конкурсантів, не знають результатів кастингу.

Але уже 27 лютого, з початком трансляції шоу, інтрига має бути розкрита. І цілком можливо, що ми побачимо талановитих новомосковських артистів на національному каналі.

Як відомо, телеканал СТБ вирішив спробувати новий формат «Україна має талант» і оголосив про старт дитячого сезону. Взяти участь в ньому можуть конкурсанти, які не досягли 16 років. Команда проекту зізнається: на кастинги прийшло безліч обдарованих дітей.

Учасники дитячого сезону «Україна має талант» вразять глядачів різноманітністю жанрів: тут будуть вокал і танці (від брейка до балету), циркові номери (від акробатів до фокусників), оригінальний жанр та спорт. На кастинги проекту з усіх куточків України з’їхались винахідники і розумники, силачі, рекордсмени і абсолютно унікальні діти.

Нові правила проекту внесли зміни і до складу журі. Дитячий сезон буде вести пара: Дмитро Танкович та 11-річна фіналістка шоу «Танцюють всі! - 8» Еліна Антонова. До постійних суддів шоу - Ігоря Кондратюка та Слави Фролової - приєднався популярний український співак і лідер однойменної групи Дзідзьо.