Новомосковські газівники перемогли

З метою вдосконалення навичок та підвищення рівня професійної підготовки з питань забезпечення безаварійної роботи, поліпшення якості обслуговування газового обладнання встановленого у населення міста та району, поширення передового досвіду в роботі слюсарів у зоні діяльності ПАТ «Дніпропетровськгаз» був проведений конкурс професійної майстерності серед слюсарів в липні 2015 року.

Новомосковські газівники перемогли

У конкурсі брали участь слюсарі з експлуатації та ремонту газового устаткування від Новомосковського, Нікопольського, Павлоградського, Дніпродзержинського, Запорізького, Криворізького  управлінь по експлуатації газового господарства ПАТ «Дніпропетровськгаз», «Дніпрогаз».

Конкурсна комісія  ПАТ «Дніпропетровськгаз», визначила переможцем, в конкурсі професійної майстерності слюсарів з експлуатації та ремонту газового устаткування, слюсаря Новомосковського УЕГГ Решетняка Юрія Миколайовича.

Він працює в Новомосковському управлінні по експлуатації газового господарства з 1990 року. За період своєї  трудової діяльності Юрій Миколайович проявив себе як дисциплінований працівник, який постійно підвищує свій професійний рівень. Це допомогло йому зайняти перше місце у конкурсі.

Решетняк Юрій Миколайович був  нагороджений призовим Кубком, Похвальною  грамотою та одноразовою грошевою премією.

Весь колектив управління по експлуатації газового господарства вітає з перемогою Решетняка Юрія Миколайовича та бажає йому подальших успіхів у трудовій діяльності.