«Новомосковськводоканал» отримав «золото»

28 травня 2015 року міський голова Сергій Мороз  привітав комунальне підприємство  «Новомосковськводоканал», його керівників та працівників з високою оцінкою роботи та отриманням престижної нагороди.

«Новомосковськводоканал» отримав «золото»

«За підсумками ранжування повного переліку підприємств України згідно з фінансово-економічними показниками комунальне підприємство «Новомосковськводоканал» нагороджується званням «Лауреат галузі 2015» та отримує відповідний сертифікат. Мені дуже приємно, що саме наше підприємство отримало Золото рейтингу серед підприємств за сумою показників  фінансово-господарської діяльності.  Знаково, що у такий складний час підприємству вдалося вдало розвиватися. Вітаю увесь колектив «Новомосковськводоканалу» з такими визначними здобутками та бажаю подальшого розвитку на благо територіальної громади», - зазначив міський голова.

Сергій Мороз вручив національний сертифікат за значний особистий внесок у виробничий процес, раціональний підхід у вирішенні бізнес-завдань, професіоналізм, лояльність до підприємства та солідарність у спільній справі заступнику начальника підприємства  із загальних питань Олександру Радовенчику та медаль «За професійні заслуги»  заступнику начальника Віталію Дакову.