Новомосковський міський Будинок культури вражає своїми талантами

Напередодні новорічних свят для мешканців нашого міста була презентована вистава за п’єсою Сергія Іванова та Катерини Беляєвої «Мірабелла у сніжному царстві». Це творча робота колективів Міського будинку культури. Прем’єра вистави відбулася 23 грудня.

Новомосковський міський Будинок культури вражає своїми талантами

За сюжетом маленька дівчинка Мірабелла разом зі своєю мамою Аделіною потрапляє в сильний ураган і разом з ним вони потрапляють до чарівної країни. Під час переміщення в урагані, у серце Аделіни потрапляє уламок від чарівного дзеркала і вона стає злою і безжалісною. І тепер Мірабелла намагається всілякими шляхами розтопити її крижане серце і повернути собі свою маму. У чарівній країні їй зустрічаються дивовижні персонажі та цікаві пригоди, і врешті-решт Мірабеллі вдається врятувати свою маму.

У виставі використані дивовижні прийоми неонового шоу та зовсім нове для нашого міста шоу тіней, а мальовничі декорації вдало доповнюють сюжет вистави.

У чарівній країні зустрічаються дивовижні персонажі та цікаві пригоди, і врешті-решт Мірабеллі вдається врятувати свою маму.
У чарівній країні зустрічаються дивовижні персонажі та цікаві пригоди, і врешті-решт Мірабеллі вдається врятувати свою маму.

У виставі взяли участь зразкова естрадно-циркова студія «Меланж-Арт» під керівництвом Шелефантюк Ольги Олегівни, зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Грація», керівник Балда Олена Григорівна, вокальний сімейний колектив «Родичі» під керівництвом Олесі Баглай, а також Марина Оборожня, Наталія Дацко та Валерій Грунт.

Ролі виконували: Анастасія Беляєва, Катерина Беляєва, Євгеній Горбунов, Олеся Баглай, Дарія Балюк, Діана Пур’єва, Маріанна Бакатнюк, Анна Мицик, Анастасія Удовенко та Вікторія Юрченко. Автори п’єси Сергій Іванов та Катерина Беляєва. Режисер-постановник вистави Сергій Іванов.

Режисер-постановник вистави Сергій Іванов.
Режисер-постановник вистави Сергій Іванов.

Новомосковський міський Будинок культури виражає неабияку вдячність Головку Олександру Михайловичу, Коротич Світлані Єгорівні та Даковій Тетяні Дмитрівні за їхню допомогу у народженні казки для дітей і їх батьків та за небайдужість до розвитку культурного життя міста.

Творчі колективи новомосковського міського Будинку культури вдячні усім глядачам, які відвідали виставу, та обіцяють на цьому досягненні не зупинятися. І бажають, щоб відвідування подібних вистав стало доброю традицією для всіх мешканців нашого міста.