Оновлений Будинок культури ім. Олеся Гончара буде готовий приймати гостей на День незалежності

У Новомосковську тривають роботи з реконструкції Міського будинку культури ім. Гончара.

Про це стало відомо на місці подій.

Оновлений Будинок культури ім. Олеся Гончара буде готовий приймати гостей на День незалежності

«Уже зараз відбулась реставрація заднього фасаду будівлі. Унікальна архітектурна форма з боковими сходами повністю збережена.  Облаштована сцена під відкритим небом, приводиться до ладу навколишня територія. Також будуть обладнані близько 300 місць для сидіння. Ці роботи ми плануємо закінчити до Дня незалежності», - розповів міський голова Сергій Мороз, який особисто контролює хід робіт.

«Новомосковськ – місто талановитих людей. А закладів культури стає все менше. Міський будинок культури ім. Олеся Гончара після відновлення зможе приймати більше  гостей, а для творчих колективів відновлення сцени під відкритим небом – ще одна можливість продемонструвати свої таланти якомога більшій кількості людей», - додав він.

«Відновлюючи цей Будинок культури ми не лише створюємо можливості для розвитку міста, а й підкреслюємо, що ми готові й можемо відновлювати й інші об’єкти культурної інфраструктури, як тільки вони повернуться до комунальної власності», - підкреслив мер.

Нагадаємо, міська влада бореться за дотримання закону у справі передачі Палацу культури «Металург» до комунальної власності.