Партія «Вiдродження» розробила для Дніпропетровщини стратегічну програму розвитку

Політична сила готова взяти на себе відповідальність за Придніпров’я, об’єднав у своїх лавах регіональну еліту та висуваючи гідних кандидатів на вибори депутатів усіх рівнів.

Партія «Вiдродження» розробила для Дніпропетровщини  стратегічну програму розвитку

Люди реальних справ обирають «Вiдродження»

Управлінська та політична еліта Дніпропетровщини зібралася 22 вересня на обласній конференції політичної партії «Відродження». Ця політична сила обирає конкретику замість обіцянок, чіткі програми – замість загальним слів, конструктивну роботу – замість радикального протистояння. Така позиція приваблює людей справи, а це - основа будь-якого успішного суспільства.

- Ми починаємо шлях до відродження Дніпропетровщини та України, з нами - люди, які хочуть і вміють працювати. Партія об’єднала промисловців - керівників найбільших підприємств області, лідерів аграрного Придніпров’я, гуманітаріїв, учителів та лікарів, наукову еліту, - привітав присутніх лідер партії Віктор Бондар. - Разом із вами я вірю в наш успіх!

У «Відродженні» є гідні кандидати на посади мерів міст регіону, в міську раду Дніпропетровська, в Дніпропетровську обласну раду... Всього політична партія «Відродження» висунула більше 2000 кандидатів у місцеві ради Дніпропетровщини всіх рівнів. Під №1 у списку - лідер обласної організації «Вiдродження», генеральний директор Нікопольського заводу феросплавів, повний кавалер ордена «За заслуги» Володимир Куцін. Кандидатуру, одноголосно затверджену конференцією, запропонував Анатолій Крупський. Який у свою чергу висунутий «Вiдродженням» в кандидати на посаду мера Дніпропетровська.

За словами Володимира Куціна, основу списку складають люди з великим досвідом, які вже зробили чимало для розвитку країни та області.

- Серед наших кандидатів до обласної ради - керівники великих підприємств, висококваліфіковані медики, кращі вчителі, успішні підприємці та фермери. Ми знаємо, як плавити метал і як вирощувати хліб. Ми вміємо будувати будинки і дороги. Ми знаємо, як захищати свою землю і як берегти життя, - зазначив голова Дніпропетровської обласної організації партії «Відродження».

- У «Відродженні» - управлінська та політична еліта Дніпропетровщини. Тут інтелектуальний і творчий потенціал нашої області - перші серед аграріїв, промисловців, вчителів, медиків. Тут люди, які перемагають, які виведуть Дніпропетровську область, а потім і країну, з хаосу і руїни на шлях сталого, поступального розвитку, - погоджується із регіональним лідером партії Святослав Олійник.

Ми починаємо шлях до відродження Дніпропетровщини та України, з нами - люди, які хочуть і вміють працювати.
Ми починаємо шлях до відродження Дніпропетровщини та України, з нами - люди, які хочуть і вміють працювати.

«Діяти конструктивно і творчо!»

Так, головний політичний сюрприз конференції - заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Свято-слав Олійник балотуватиметься в депутати Дніпропетровської обласної ради від партії «Відродження».

Коментуючи своє рішення, Олійник пояснив, що вважає за краще діяти конструктивно та творчо, тому поділяє цінності «Відродження».

- Зараз, під час місцевих виборів, я бачу, що радикальна частина суспільства вимагає нових революцій і каже, що нинішня влада не виправдала надії людей. З іншого боку - на вибори йде «Опозиційний блок», у яких немає нічого, крім прагнення реваншу і бажання повернутися до «корита». «Відродження» - та партія, яка змогла утримати лінію компромісного спілкування і об’єднати здорові, творчі сили суспільства, - заявив Олійник.

Конкуренція справами, а не словами - не гасло, а лейтмотив діяльності партії. Наприклад, саме з ініціативи та за підтримки Святослава Олійника розроблено і вже реалізується інфраструктурний проект в місті Синельникове. Що є прикладом нового підходу до стимулювання економічної розвитку громад та ефективного використання
бюджетних коштів.

Святослав Олійник підкреслив, що, незважаючи на очевидну недосконалість процесу розподілу бюджетних коштів, вдалося спільно з обласною владою та керівниками Синельникового спрямувати фінансування для реалізації цього інфраструктурного перетворення міста.

«Працюючи в облдержадміністрації, я побачив, яка вакханалія твориться з розподілом бюджету. Там немає чіткої логіки та структури. Після копіткої роботи фахівців і переговорів з обласною та місцевою владою вдалося консолідувати 50 млн. гривень для реконструкції Синельникового. Це проект реальної справи, так який стане прикладом у майбутньому», - заявив Святослав Олійник.

Проект замислювався як пілотний варіант - зізнався кандидат від «Відродження» на Дніпропетровській обласній конференції партії.

«Синельникове - рідне для мене місто, - сказав Святослав Олійник. - Нам вдалося консолідувати зусилля міськради, мера Синельникового, облради, держадміністрації та народного депутата, обраного по мажоритарному округу. Ми в один бюджетний рік вклали фундаментальний проект повної реконструкції міста. За один рік ми пройшли стадію проектування і тендеру. І цьогож року призначено перші стадії введення в експлуатацію проекту. Це не було б можливо, якби ми не мали консолідовану вертикаль всіх органів влади. «Відродження» - це платформа, яка дає змогу вибудувати чітку консолідацію від райради до фракції в парламенті».

 

Програма, якій немає аналогів в історії України

Авторитетні та професійні управлінці дуже важливі для розвитку регіону, але настільки ж важлива і стратегія, що поєднує їхні дії. «Відродження» презентувало і затвердило стратегічну програму соціально-економічного розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року. Це фундаментальна науково-прикладна розробка, яка не має аналогів в Україні.

- Програма містить 17 окремих проектів, зокрема, з економічних питань, енергозбереження, поліпшення інвестиційного клімату, екологічної безпеки. Ми дуже добре вивчили Дніпропет-ровську область і провели дуже велику роботу, - розповіла співавтор Програми, доктор економічних наук, професор Вікторія Микитенко.

Програма дозволить істотно поліпшити як особистий добробут жителів області, так і загальноукраїнські економічні показники. Якщо сказати коротко, що чекає Дніпропетровщину в рамках цієї програми?

Чекає велике будівництво, - упевнений Святослав Олійник. І згаданий «пілотний проект» уже реалізується в Синельниковому, хоча при недосконалості нинішньої системи управління (яку насамперед і покликана змінити Програма) це вимагало значних зусиль.

Що пропонує Стратегічна програма партії «Відродження»?

Загальна мета програми - збалансувати діяльність соціально - економічної системи в області:

  • Розвиток реального сектора економіки на основі активізації діяльності нових наукоємних і енергогенеруючих підприємств; реформування регіональної системи управління на принципах децентралізації;
  • адміністративно-територіальна реформа: передання місцевим громадам від 50 до 100% надходжень від усього оподаткування;
  • право громад повністю розпоряджатися корисними копалинами місцевого значення;
  • самостійне рішення громадами питань власного соціально-економічного розвитку.

Чотири стратегічних етапи:

  • 2015-2016 - системоутворюючий етап по ключових позиціях;
  • 2017-2018 - створення економічної компоненти стратегічного потенціалу;
  • 2018-2019 - екологізація і макросистемна революція;
  • 2019-2020 - соціальна безпека.