Підприємство, яке забезпечує годування школярів, пропонує підняти ціни

ТОВ «Контракт Продрезерв 5», яке виграло тендер на приготування харчування для школярів Новомосковська, пропонує підвищити його вартість.

Підприємство, яке забезпечує годування школярів, пропонує підняти ціни

Про це стало відомо з листа підприємства до департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, який є у розпорядженні редакції.

Згідно зі зверненням, підприємство пропонує підвищити оплату харчування на 1 грн на день з 7 до 8 грн для учнів 5-11 класів, обґрунтовуючи це бажанням батьків.

«Воно (підвищення ціни – прим. ред.) було попередньо погоджено з батьківськими комітетами учнів 5-11 класів. Варто підкреслити, що в минулому навчальному році з метою урізноманітнити меню, вартість харчування для учнів 5-11 класів уже була підвищена (на прохання батьківських комітетів деяких навчальних закладів Новомосковська», - вказано в листі.

Заступник міського голови Ірина Калюжна вважає, що підвищення ціни на харчування для школярів зараз не буде сприйнято схвально батьками та може спровокувати погіршення соціально-економічного стану родин
школярів.

«Мені не відомий жоден факт звернення від батьків чи від батьківських комітетів щодо їх бажання підвищення вартості харчування в школах. У нинішній ситуації прибутки родин зменшуються внаслідок економічної ситуації в державі в цілому та внаслідок того, що багато родин допомагають за власний рахунок українській армії, пораненим та переселенцям. Тому зараз завдання міської влади забезпечити належне функціонування всіх соціальних проектів настільки довго, наскільки це можливо», - прокоментувала вказану ситуацію заступник міського голови Ірина Калюжна.

Нагадаємо, комісія з питань вимушених переселенців звертається до небайдужих новомосковців з проханням оплатити харчування учнів 5-11 класів з родин переселенців, які пішли до шкіл Новомосковська.

Як відомо з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, засновниками ТОВ «Контракт Продрезерв 5» є Шаркун Діана та Петровська Діана. ТОВ «Контракт Продрезерв 5» вважають афільованою з депутатом Новомосковської міської ради Олександром Шаркуном.