Почесний громадянин Новомосковська Коішевський Юрій Костянтинович відзначив ювілей

14 квітня 2015 року Почесний громадянин міста Новомосковська Коішевський Юрій Костянтинович відзначив свій 80-річний ювілей.

Почесний громадянин Новомосковська Коішевський Юрій Костянтинович відзначив ювілей

У день ювілею привітати іменинника прийшли не лише рідні та друзі, а й керівництво міста. Від імені усіх новомосковців ювіляра привітав міський голова Сергій Мороз.

«Шановний Юрію Костянтиновичу! Прийміть мої щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження! Вас знають як працелюбну, енергійну, мудру і порядну людину. Своєю сумлінністю, наполегливістю у виконанні громадського обов’язку Ви заслужили глибоку повагу і довіру ветеранів та жителів міста. За роки роботи Вами зроблено дуже багато добрих, важливих, потрібних справ, які, безумовно, залишили на Вашому життєвому шляху безліч повних подяки сердець. Нехай ця дата буде святом не тільки спогадів, а й нових задумів, мрій, надій! Адже поки людина мріє і сподівається – вона назавжди молода! Прийміть мої щирі побажання міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя, неземних любові та уваги з боку близьких для Вас людей!», - зазначив міський голова.

За своє життя Юрій Костянтинович зробив багато, завжди досягав своєї мети, отримував повагу і багато державних нагород. Свою трудову діяльність він почав у 14 років учнем слюсаря у Ремісному училищі №4. У 1951 році направлений на Новомосковський жестикатальний завод у листопрокатний цех – посадником металу. У 1961 році переведений до трубоелектрозварювального цеху № 1 електрозварником труб. Закінчив вечірнє відділення металургійного технікуму, у 1979 році призначений майстром. За час трудової діяльності неодноразово отримував подяки та ордени.

Зараз ювіляр перебуває на заслуженому відпочинку, є головою Ради ветеранів трубозварювального цеху №1.