Покинь все – читай

Усіх охочих до читання запрошуємо в країну непрочитаних книг. Нова, цікава, змістовна  література надійшла на абонемент центральної міської бібліотеки

Покинь все – читай

Ульяненко, Олесь. Сталінка. Дофін Сатани : романи  [Текст] / О. Ульяненко. – Харків : Бібколектор, 2015. – 507 с.

Найбільш резонансний твір письменника, один із перших культових романів нового часу. Саме за «Сталіну» письменник одержав Малу Шевченківську премію. Автор малює життя людей в божевільні, що перетворилися на рослини. І тільки віра в Бога допомагає людям вистояти в цьому божевільному світі.

Ульяненко, Олесь. Серафима : роман [Текст] / О. Ульяненко. – Харків : Фоліо, 2015. – 217с.

Це відверта історія життя дівчини – вбивці. Про цей роман, як і про інші свої твори, автор говорить: «Намагаюсь показати темні сторони суспільства, щоб донести людям, що так жити не слід». Тож читайте і робіть висновки…

Когтянц, К.А. Монети для патріарха : роман [Текст] / К.А. Когтянц. – Харків : Факт, 2015. - 217 с.

Чи часто ви читали фентезі, в якому всі історичні факти викладені, напрочуд, точно? Навіть така дивовижна подія, як громадянська війна між червоними та білими у Єгипті та Сирії на межі 17-18 століть. Тоді у вас є  така нагода дізнатись, що ж із цього вийшло…

Таран, Л. Прозорі жінки [Текст] / Л. Таран. – Чернівці : Букрек, 2015. - 316 с.

Тіло і душа так часто перебувають у суперечливих стосунках, ніби не належать одній людині… Цим мучаться, про це  розмірковують і над цим сміються герої новел Людмили Таран.

Кокотюха, А. Привид із Валової : роман [Текст] / А. Кокотюха. – Харків : Фоліо, 2015. – 285 с.

«Читаючи цю книгу ви маєте можливість уявити собі місто Львів віртуально» - так сказав про видання А. Садовий, міський голова Львова.

Навіть, бувалим туристам захочеться пройтись вулицями міста, описаними в книзі. А крім того захочеться відкласти всі справи і дізнатись, чим же  все закінчилось і хто винен.

Литовченки, Т. і О. Фатальна помилка : авантюрно – історичний роман [Текст] / Т. і  О. Литовченки. – Харків : Факт, 2015. – 319 с.

Роман присвячується 355 – річчю Конотопської битви та 355-м роковинам від дня загибелі Юрія Немирича – полковника, українського інтелектуала 17 століття, відомого благодійника.

Іваничук, Р. Вода з каменю. Саксаул у пісках : романи [Текст] / Р. Іваничук. – Харків : Бібколектор, 2015. – 414 с.

Роман Іваничук у своїх історичних творах  завжди намагається заповнити білі плями в нашій історії.

«Вода з каменю» розповідає  про Маркіяна Шашкевича – українського поета та громадського діяча, засновника нової української літератури у Західній Україні.

Цілик, І. Червоні на чорному сліди : оповідання  [Текст] / І. Цілик. – К. : КОМОРА, 2015. – 152 с.

Герої  Ірини Цілик – непримітні, «маленькі» кияни, що мовчки двигають на собі тягар життя і чиї обличчя, зазвичай, не потрапляють в поле зору телекамер. У неї дивовижне бачення світу: надзвичайно юне, майже, дитяче. Та чиста правда, у тому розумінні, про яке вже давно забули.

Рудневич, М. Я з Небесної Сотні : повість [Текст] / М. Рудневич. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. – 194 с.

Ця книга про все, що люди пережили і досі переживають… Про ті тривожні лютневі дні -  три  доби на Майдані. Ті події, мабуть, ще довго не дадуть спокою небайдужим. І ми ще довго пам’ятатимемо простого хлопця із щирою душею - Макса зі Сміли, головного героя повісті.

Роздобудьмо, І. Ґудзик – 2. Десять років потому : роман [Текст] / І. Роздобудьмо. – К. : НОРА – Друк, 2015. –  319 с.

«Я люблю своїх читачів. Коли я пишу, я знаю, хто буде читати цей текст і стараюся для читача – кожного окремо» - говорить  Ірен Роздобудьмо – одна з найпопулярніших сучасних, українських письменниць, журналістка, сценаристка, автор багатьох книг для дорослих і дітей. То ж книга авторки знову зібрала героїв книги «Ґудзик»  через 10 років. Сподіваюсь, що події  книги не залишать байдужими нікого.

Андрухович, Софія. Фелікс Австрія : роман [Текст] / С. Андрухович. – Львів : вид-во Старого лева, 2015. – 288 с.

Цікава історія, де не тлі епохи, розповідається про двох жінок, долі, яких переплелися так тісно, як стовбури дерев – у  нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні залишитись, ні піти…

Лущик, П. Тамплієри короля Данила : роман [Текст] / П. Лущик. – Харків:Фоліо, 2015. – 286 с.

Цей роман – Лауреат конкурсу «Коронація слова – 2014 року».

Дія відбувається в 13 столітті. Папа Римський Інокентій 4 відправляє до Галицького князя Данила Романовича свого посла. Охороняти його доручено загону воїнів – тамплієрів. Сутички, бої та багато інших пригод зустрічаються на шляху посла. Цікаво, захоплююче на одному диханні читається цей роман.

Еко, У. Номер нуль: роман  [Текст / У. Еко. – Харків : Фоліо, 2015. – 191 с.

Замах на Папу Римського, діяльність масонської ложі «Пропаганда №2», операція «Гладіо», проведена НАТО, невдалий державний переворот в Італії - про все це та багато  іншого розповідає роман.

Отже, читайте, знайомтесь, пізнавайте  в відкривайте новий світ – світ книги.

Н. Недзієльська, провідний бібліограф Новомосковської міської бібліотечної системи