Росія – агресор, Олесь Гончар не гідний пам’яті – підсумки сесії Новомосковської міської ради

Рішення про визнання Росії агресором прийняли депутати Новомосковської міської ради. 

Росія – агресор, Олесь Гончар не гідний пам’яті –  підсумки сесії Новомосковської міської ради

Про це стало відомо 27 лютого під час чергової сесії.

Під час поіменного голосування з цього питання утримались 4 депутатів: Єфіменко Андрій Олександрович, Кузнєцов Володимир Ларіонович, Шипко Аркадій Юрійович, Морозов Костянтин Миколайович.

Відзначимо, що трохи більше року тому депутатський корпус приймав рішення № 993, яким висловлювали підтримку політиці тодішнього президента та «його виважених дій». 

Також на сесії вдруге розглядалось питання про присвоєння імені Олеся Гончара комунальному закладу Міський будинок культури.

Після доповіді начальник управління культури та туризму Віктора Шаликіна питання було винесене на голосування, але не набрало необхідних для прийняття голосів.

У депутатів не було ні питань, ні зауважень, ні пропозицій. Просто не проголосували.

За словами міського голови Сергія Мороза, це рішення буде розглядатись у подальшому, оскільки є даниною пам’яті та поваги до митця, який прославив Новомосковськ.

Також на сесії був присутній начальник Новомосковського міського відділу ГУМВС України в Дніпропетровській області підполковник міліції Максим Очеретяний.

«За останні 4 місяці вилучено більше зброї, у тому числі гармат, автоматів…, більше ніж за попередні 3 роки. Це все йде до нас. Ця зброя йде до нас, стріляє і вибухає», - розповів він, закликаючи мешканців міста бути уважними до підозрілих осіб та предметів.

Також на сесії були розглянуті проекти рішень, що стосувались житлово-комунальної сфери.

Начальник управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Сергій Устименко доповів про проект рішення щодо затвердження доповнень в Програму та додатки прийнятих рішенням Новомосковської міської ради від 27.01.2011 року № 91 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2011 – 2015 роки». Він зазначив, що у разі прийняття рішення міському комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» буде передбачено можливість надання фінансової підтримки з метою поліпшення фінансового стану підприємства, матеріально-технічної бази та погашення заборгованості по податкам з міського бюджету.

Більшість депутатів підтримали дане рішення та наголосили, що для діяльності підприємства потрібно створити нормальні умови. Крім того, у разі отримання фінансової підтримки з міського бюджету підприємство не буде піднімати тарифи на вивіз сміття.

Народні обранці підтримали питання про затвердження змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Новомосковську на 2011-2015 рр. Даним рішенням передбачено виділення коштів на придбання автомобілю для вивезення сміття та нових контейнерів.