Сергій Мороз: Люди Новомосковська – найбільша цінність

Я щиро дякую вам за висловлену підтримку на виборах Новомосковського міського голови. Моя особлива вдячність усім, хто прийшов на вибори, не залишившись осторонь виборчого процесу, і висловив свою громадянську позицію.

Сергій Мороз: Люди Новомосковська – найбільша цінність

Протягом 5 років я робив усе можливе, щоб місто жило і розвивалось. Це – неоціненний досвід, який я максимально використовував на користь громади.

Завжди був переконаний, що демократичний стиль управління – єдиний можливий, а відкритість та прозорість влади – запорука її контрольованості людьми.

Найбільшою цінністю, яку я отримав під час своє каденції на посаді міського голови – це знайомство та співпраця з найкращими мешканцями міста. Ми разом допомагали нашим військовим, разом ховали наших земляків, разом боролись за повернення до власності громади об’єктів комунальної власності. Разом з вами і для вас ми будували набережну та відроджували культуру, ремонтували дороги та відкривали нові групи в дитсадках.

Я впевнений, що ми заклали міцний фундамент для розвитку рідного міста.

Я дякую всім, хто повірив у мене у 2010 році, хто був поряд ці непрості для всієї країни 5 років.

Дякую тим, хто віддав свій голос за мою кандидатуру цього разу. Ваша підтримка неоціненна.

Я вдячний також і тим, хто проголосував за інших кандидатів. З яких би причин ви не зробили такий вибір, ви висловили свою позицію.

Працюючи для новомосковців, я не розділяв мешканців міста на своїх прибічників та противників. Моєю метою завжди було об’єднання громади. Люди Новомосковська – найбільша його цінність. Я пишаюсь тим, що є частиною нашого міста.

Завжди був і залишаюсь патріотом рідного Новомосковська та України. Продовжу працювати на благо рідного міста так, як кожен з нас це може робити.

З повагою та вдячністю, Сергій Мороз