Сергій Мороз: «Позитивні зміни можливі лише за умов повного дотримання закону»

В складній соціально-економічній ситуації, яка склалася зараз у державі, в ситуації невизначенності і нестабільності, у кожного громадянина виникає цілком обгрунтоване запитання: “Як жити далі? На що розраховувати і на що очікувати?”. У новомосковців теж виникають питання щодо подальшого розвитку міста і того, як переживши буремний 2014 рік, ми будемо жити у ще більш складному 2015 році. Багато подібних питань надходить і від наших постійних читачів. Узагальнивши їх, ми звернулися за відповідями до очільника міста, міського голови Сергія Мороза.

Сергій Мороз: «Позитивні зміни можливі лише за умов повного дотримання закону»

Сергію Анатолійовичу, на останній сесії міської ради був прийнятий бюджет на 2015 рік. Чим прийнятий бюджет відрізняється від минулого? Яку б оцінку Ви дали даному бюджету?

Можливо я вас здивую, але я оцінюю бюджет 2015 року кращим і більш збалансованим, ніж минулий бюджет 2014 року. При формуванні бюджету ми виходили перш за все з позицій надання соціальних гарантій найбільш незахищених верств населення. Тобто, можна вважати бюджет 2015 року соціально-орієнтованим.

Наприклад, у бюджети інших міст навіть не закладалися кошти на дитяче харчування. Ми на харчування дітей в навчальних закладах виділили 2,7 млн грн. Тобто наші діти 1-4 класів  будуть продовжувати отримувати харчування в школах. Також ми збільшили фінансову підтримку для громадських організацій  ветеранів, спрямували кошти на підтримку нашої освіти та медицини. Ми вже майже закінчили ремонт у дитсадку “Калінка”. Взагалі, незважаючи на обставини, ми планомірно працюємо над забезпечення дітей дошкільного віку місцями в дитсадках. Зараз плануємо відкрити дитячий заклад в ЗСШ №17 на Животиловці. Школа розрахована на 500 місць, а фактично там навчається 180 учнів.Отже, один поверх можливо відвести під дитячий садок, створити навчально-виховний комплекс. Взагалі, якщо давати оцінку нинішньому бюджету, то я вважаю, що прийнятий бюджет повинен добре спрацювати на 2016 рік.

Це дуже добре з огляду складності ситуації в країні, але виникає питання наповнюваності бюджету, невже в цьому питанні немає ніяких проблем?

Питання з виконанням безумовно є. І залежить воно від багатьох факторів, в тому числі від загальної економічної, суспільно-політичної, військової ситуації в Україні. На цю ситуацію ми: звичайно, вплинути не можемо. Але, якщо нічого екстаординарного не відбудеться, то у нас є механізми і є інструменти, які нам дають закони про децентралізацію місцевого самоврядуваня. До 1 липня ми повинні затвердити ставки податку на землю згідно з вимогами Податкового Кодексу . Затверджені ставки податку будуть застосовані  і по актам, отриманим  на постійне користування землею. Це повинно дати нам в бюджет додаткові кошти. Децентралізація фінансів передбачає отримання коштів не тільки з центрального бюджету, а й з власної територіі. Наприклад, якщо дотація вирівнювання з державного бюджету раніше для нашого міста  становила 72  млн грн, то зараз базова дотація складає тільки 9,8 млн.грн., інші гроші треба заробляти самим.

Але я сподіваюсь, що ця проблема цілком вирішувана. Є інша проблема, на Трубному заводі скоротили 30 % персоналу, а це зменшення надходжень податку на доходи фізичних осіб, який складає 60% доходів бюджету. В минулому році ми вже не доотримали  800 тисяч грн.. Але нам держава дала можливість підняти податок на землю від нуля до 12%. Зараз податок на землю складає 1% від нормативно-грошової оцінки землі, введена індексація в розмірі 1,25%. Проте оренда землі у нас в місті визначена  не нижче 3 %. Тобто,  органам самоврядування надана можливість справедливо встановлювати податки для всіх категорій землекористувачів, застосувавши мінімальну ставку 3% для всіх платників податку на землю.Сьогодні ми отримуємо плати за землю майже 18 млн.грн, а якщо помножити на 3, то виходить 54 млн.грн в бюджет міста.

А чи в змозі всі підприємці - власники актів постійного користування землі сплачувати 3% від її нормативно-грошової оцінки?

Це вже зовсім інше питання. Це питання раціонального використання землі. У нашому менталітеті є таке, не з’їм, так понадкусюю, але в ринкових умовах треба з’їсти cтільки зможеш. Як то, кажуть, по одежці протягуй ножки.

Сергію Анатолійовичу, багатьох наших читачів цікавить питання забезпечення чистоти і благоустрію в місті. Зима минає, скоро весна...

Дуже добре, що ці питання цікавлять мешканців міста. Скажу відверто, мене вони не тільки цікавлять, але й бентежать. Це для мене першочергова задача, з якою за певних умов, я впевнений, ми можемо впоратися. Новомосковськ може і повинен бути чистим і культурним містом. Що для цього потрібно зробити? Не так і багато. По-перше, ми маємо зараз з бюджету розвитку залишки коштів, які поступово накопичувались. У нас є перевиконання бюджету на 4 млн. грн. Питання в одному - давайте ми їх використаємо раціонально. У нас склалася незадовільна ситуація з вивозом сміття. В чому причина? Парк машин, які займаються вивозом сміття, занадто застарілий. Ми сьогодні вивозимо 60 тонн несанкціонованого сміття в день. Люди з приватного сектору, не сплачуючи за вивіз, викидають сміття в контейнери. У нас зараз є 5 сміттєвозів, які вже вичерпали весь свій ресурс: постиралися всі підйомники, всі нутрощі згнили. В середньому сміттєвоз, з досвіду усіх комунальних підприємств країни в середньому служить 5 років. Якщо машина працює в дві зміни, то її ресурс витрачається швидше - відходи роз’їдають матеріали, відбувається корозія.  Машини сьогодні працюють,  але вони мають невелику завантажуваність і, як наслідок, малу рентабельність. Зараз, якщо зупиняється один сміттєвоз то, щоб його відремонтувати хоча б поверхнево, потрібно 30-40 тисяч грн. Ми намагаємося знайти шляхи виходу із цієї ситуації. Вважаємо, що придбання сучасного сміттєвозу за 1 млн 300 тис. грн, (а це нова сучасна 18-ти кубова машина,) і 200-х євроконтейнерів дасть змогу забути про проблему із сміттям у місті. Розглядалися і інші варіанти: ми зверталися за вирішенням цієї проблеми у м. Запоріжжя, хотіли взяти у оренду сучасний сміттєвоз. Нам запропонували навіть умови роботи - 400 грн за годину 20-ти кубового “Мерседеса” з водієм.  Тобто нам додатково потрібно було б забезпечити водія квартирою, а оператори повинні бути наші. Рахуємо, і це знову 130 тисяч грн витрат... Чи варта шкурка виділки? Я вважаю, що мешканці міста Новомосковська – законнослухняні платники податків, які наповнюють бюджет міста, заслуговують на сучасне обладнання і на чисте місто.

Але, щоб місто було чистим треба виконати ще декілька умов.

Які саме?

Однією з таких умов є нововведення – робота екологічної інспекції, яка започаткована в місті. Інспекція зараз почне здійснювати контроль за наявністю договорів з вивозу сміття у кожного суб’єкта господарської діяльності та кожного власника будинку та квартири. У нас зараз не то що фізичні, а навіть юридичні особи не мають договорів на вивіз вивіз твердих побутових відходів. Терміново потрібно приводити цю ситуацію відповідно до вимог чинного законодавства. Кожен власник або орендар повинен укласти таку угоду, якщо не хоче заплатити штраф у 350 грн. Тепер екологічний інспектор має право зайти у будь-який двір і запитати, чи є у мешканців договір на вивіз сміття. Просто запитати: “Куди ти вивозиш сміття?”

А якщо я скажу, що я його спалюю?

Ну тоді, ваш штраф збільшується в декілька разів. Введеня екологічної інспекції має намір допомогти нашим головам квартальних комітетів. Вони казали: нам міліція нічого не допомагає, мабуть, у них є інші завдання, що нам робити? Був вже інцедент з одним із квартальних: хтось палив сміття, він попередив, його побили, і людина потім лежала в лікарні. Тепер цим питанням повинен разом із квартальним і представниками громадськості займатися екологічний інспектор. Порушення повинні бути доведеними. Тепер будь-який квартальний може запросити інспектора і сказати, що той чи інший громадянин порушує законодавство, вивалює сміття в непристосоване для цього місце. І потім складають акт про адміністративне порушення.

Взагалі мені важко збагнути, як люди, які мають стільки вимог до влади стосовно благоустрію і чистоти, самі не роблять навіть елементарних дій, щоб навести лад у власному помешканні чи навколо нього. 

У нас є проект поверхневого покриття на дороги по вулиці Сучкова і Радянській. Вважаю, що потрібно зробити вулицю Сучкова – від Літака до заводу.

А щодо болючої проблеми у Новомосковську з сміттєзвалищем?

Ситуація поступово рухається в позитивному напрямку. В цьому році за кошти обласного бюджету відбудеться перший етап рекультивації звалища. Буде засипаний перший шар грунта. А всього рекультивація звалища нам обійдеться десь приблизно в 20 млн. грн.

Сергію Анатолійовичу, до нас поступає достатньо багато питань щодо вуличного освітлення в місті.

Ця проблема регулюються не нами. Є постанова Кабміну про ліміт щодо вуличного освітлення. Ми ж не можемо відключати будинки, а освітлювати вулиці. Кошти в нас є, ми готові платити. Але якщо ми будемо перевищувати ліміт, то будемо платити штрафи. Скажіть, будь ласка, що ви вибирете, освітлені вулиці чи відсутність світла і електрики у власній оселі?! Не всі це розуміють і треба пояснювти населенню.

Що стосується ситуації по газу і теплу, то доведені місту ліміти споживання практично витримуються, все в нормі, ми своєчасно сплачуємо за наші бюджетні установи, проблем поки що немає.

Якщо ми вже торкнулися проблем вулиць, то скажіть, чи є якісь зрушення в вічній нашій проблемі - дороги?

На наступній сесії, я сподівпюсь, ми будемо розподіляти залишки коштів, і я думаю, що ми їх розподілимо раціонально і щодо зазначеної проблеми. Ми вже покрили першим шаром вулицю Шевченко. У 2015 році  нам з областного бюджету виділяють 4 млн. грн на дороги.

У нас є проекти поверхневого покриття доріг по вулицях Сучкова і Радянській. Вважаю, що потрібно зробити вулицю Сучкова – від Літака до заводу. Стан цієї дороги стосується майже кожного новомосковця. Ми це можемо робити з місцевого бюджету. А вулицю Радянську – за рахунок  коштів областного бюджету.  До того ж, зараз нам виділили із обласного бюджету 3,8 млн грн на реалізацію проекту по пункту прийому стічних вод. Проведений тендер у 32 млн грн на спорудження КНС – каналізаційна система, на реалізацію проекта по очисним спорудам виділено 92 млн грн.

Незрозуміла для багатьох новомосковців ситуація навколо приміщення колишньої санстанції. Ви можете прояснити?

І до нас теж звертається багато мешканців міста. Колишня санстанція знаходиться у властності обласної ради. Я особисто звертався до голови обласної ради Є. Удода, і він обіцяв передати її для потреб місцевої громади. Бо згідно по закону про реформування місцевого самоврядування підприємства, які знаходяться у власності держави і можуть стимулювати розвиток місцевих громад, можуть передаватися місцевим громадам у власність. Але з виступу у ЗМІ одного із обласних депутатів видно, що саме він заблокував передачу нам цієї споруди. З огляду на це, ми були вимушені звернутися до народного депутата, який балотувався від нашого округу, по допомогу. Чому нам потрібна колишня Санстанція? Та хоч би тому, що там є багато гаражів, які можна використувати для потреб міста. У нас машини первинної медичної допомоги стоять під відкритим небом, а зараз нам ще “вторічку” передали, для комунальним закладів це теж необхідно.

Ми зараз ініціюємо передачу нам приміщення банка “Україна”, вже провели обрахування для того, щоб зробити там центр з надання адміністративних послуг. Це не наша забаганка, це - державний пріоритет.

Зараз працюємо над цією проблемою з органами юстиції, можливо мова буде йти про спільний проект.

Новомосковськ допомагає переселенцям. Зараз в інтернаті ми готові прийняти згідно з запитом обласної адміністрації 50 дітей переселенців. Все для цього вже підготовлено.

Є питання щодо ситуації з місцевим спортом...

Я розумію з чим це пов’язано. Я завжди був тільки за спорт, але давайте приведемо цю ситуацію у відповідність до законодавчої бази. У нас є організація зі скандальним ореолом - ФСТ “Україна”. Зараз стоїть питання передачі її нам на фінансування із місцевого бюджету. До чергової сесії готується декілька варіантів. Для цього, щоб не порушуати законодавство треба, щоб ця організація переробил свій статут під формат комунального підприємства. В ДЮСШ ми не можемо їх перевести тому, що там тренування проходять люди віком старше 20-ти років. До того ж всіма судами було визначно, що це приватне підприємство. Вже було порушено законодавство, коли депутати надали на безкоштовній основі їм приміщення в оренду. Якщо це буде комунальний заклад, то, безумовно, вони будуть мати пільги не лише щодо оренди приміщення, але ми будемо перераховувати кошти і за комунальні послуги. І ми зовсім не проти, щоб до цього підпрємства поступали офіційні платежі за послуги і йшли їм на зарплати і на інші витрати. Питання залишається за ними і за депутатами.

Сергію Анатолійовичу переходимо від спорту до культури. Існує деякий парадокс. Вас, людину, яка послідовно впродовж декількох років відстоює інтереси культури Новомосковська, дехто звинувачує в ухилянні від підтримки створення центру культури на Кулебівці. Як Ви це прокоментуєте?

Ні проблеми, ні парадоксу немає. Просто хтось зацікавлений в розколихуванні ситуації в Кулебці. Використовується будь-який привід. А тепер стосовно культурного центру. В листопаді 2014 року мене запросили мешканці Кулебівки і запропонували створити культурний центр. Це цілком слушна пропозиція і я я цю пропозицію підтримав. І підтримую її зараз. Але все треба робити все поступово і згідно законодавства.

Треба спочатку виділити місце для будівництва.   Але тут почали відбуватися лобістські дії. На Кулебівці є старе приміщення, це колишній вузол з’вязку - стара, занедбана будівля, вона вже валиться, там бомжі жили. Залишки іі конструкції  ніяку експертизу не пройдуть. Лобіює інтереси цього проекту колишній  архітектор Кістриця. Під цим лобістським тиском просили виділити кошти  на виготовлення проектно-кошторисної документації в сумі 200-250 тисяч грн з бюджету. По-перше, всі бюджетні запити у нас надаються у вересні, потім  формується бюджет на 2015 рік. Вимагати надання таких коштів у грудні – неправомірно. Я порушувати закон не буду і доручив нашому земельному відділу попрацювати над отриманням кадастрових номерів. Спочатку треба знайти місце - территорію, куди було б можливо прив’язати цей центр. Я запропонував на сесії виділити 50 тисяч  гривень на виготовлення кадастрової документації, у тому числі й під цей об’єкт, потім виділити земельну ділянку і приступити до виготовлення проектно-кошторисноі документації. А після цього буде  проводитися конкурс архитектурних проектів. Не треба ставити віз попереду коня. Все повинно відбуватися у законній площині. У нас і так багато на тій же Кулебівці не доведенних до розума проектів. У нас ще 13-та школа не закінчена, стоїть як докір сумління. Треба з цим щось робити, можливо проект переробити, теоретично там можна і школу відкрити, і культурний центр, і басейн, можливості невичерпні.

Ми всі хотіли жити в європейській державі, ми зробили свій вибір. Ми хотіли мати європейські права і свободи. Але свободи немає без відповідальності.

Ми з вами будуємо проекти, які стосуються мирного часу. Але, не дай Боже, завтра війна, що буде робити Новомосковськ, які заходи вживаються?

Головне, не допускати паніки. Це - найстрашніше за все. Все під контролем. Варто поводити себе спокійно і вріноважено. Новомосковськ не тільки працює, але й готується до оборони. Зараз місцева влада займається влаштуванням підземних бомбосховищ. У нас на хлібзаводі є непогано облаштоване приміщення бомбосховища, приватні підприємства теж повинні надавати доступ мешканцям міста до підвалів. Зараз створюється карта бомбосховищ, яку повинні знати всі мешканці. Але і пересічних громадян просимо перевірити власні підвальні приміщення.

Це теж запорука власної безпеки.

Новомосковськ – це місто, де живе переважна більшість патріотично налаштованих громадян. Зараз наше місто 100% виконало план з мобілізації. У нас немає жодного випадку ухиляння від військової служби.

Новомосковськ допомагає переселенцям. Зараз в інтернаті ми готові прийняти згідно з запитом обласної адміністрації 50 дітей переселенців. Все для цього вже підготовлено. Зараз ми відновлюємо машину швидкої допомоги для передачі її в зону АТО. Тільки машина буде готова її буде передано в 93-ту окрему механізовану бригаду. Крім того, на базі Супер Європи почав діяти волонтерський центр, який очолює Наталія Браженко, голова громадської організації «Добродій». Туди буде надходити допомога з багатьох іноземних держав. Мене інколи дратують розмежування деяких волонтерів, які розділяють волонтерську допомогу на провладну і непровладну. Допомога – одна, якщо це справжня допомога – все для фронту, все для перемоги. Головне, щоб вона надходила і надходила вчасно.

Яка, на Ваш погляд, найбільша проблема у нас зараз?

Вважаю, що це низький рівень правосвідомості громадян. Ми всі хотіли жити в європейській державі, ми зробили свій вибір. Ми хотіли мати європейські права і свободи. Але свободи немає без відповідальності. Усі повинні бути рівними перед законом – і мер, і депутат, і прокурор, і міліціонер, і пересічний громадянин. Усі повинні платити податки і за вивезення сміття. Тоді у нас буде порядок і не буде корупції. Ви думаєте, чому в нашому уряді на ключових постах працюють іноземці? Тому, що це люди з іншим рівнем правосвідомості і ставленням до закону. Нещодавно мене вразила інформація щодо держсекретаря США, якого оштрафували за неприбраний біля будинку сніг. Коли працює закон один на всіх, то немає корупції. Коли всі будуть поважати закон, то скрізь буде порядок, як в європейських містах. Тоді ми побачимо реальні позитивні зміни.