Сергій Мороз привітав з ювілеєм Почесного громадянина міста Пантелєєва Миколу Сергійовича

22 травня свій 91-й день народження відзначає чудова людина, почесний громадянин міста, член  міської  ради  ветеранів, голова  ради  ветеранів  331  гвардійської  агітбригади – Пантелєєв Микола Сергійович. Привітати зі святом видатного новомосковця завітав міський голова Сергій Мороз.

Сергій Мороз привітав з ювілеєм Почесного громадянина міста Пантелєєва Миколу Сергійовича

«Шановний Миколо Сергійовичу! Дозвольте привітати Вас з Днем народження. Завдяки багаторічній самовідданій праці, мудрості і відповідальності Ви - приклад для молодого покоління. На глибоку повагу заслуговує Ваша активна громадянська позиція. Бажаю Вам здоров’я, бадьорості духу, оптимізму та здійснення усіх планів і починань! Добра і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким», - зазначив Сергій Мороз.

Пантелєєв Микола Сергійович з 1942 по 1973 проходив військову службу у лавах Радянської армії. Був безпосереднім учасником бойових дій з 1 травня 1942 по 25 липня 1942 року у складі 507 стрілецького полку та з 23 жовтня 1944 по 09 травня 1945 р.р. у складі 17 артбригади.

Після виходу у відставку до 1988 року працював воєнним керівником в навчальних закладах міста.

За особливі заслуги в боях проти ворогів німецько-фашистських загарбників був нагороджений  орденами  «Червоної Зірки» та  «Отечественной войны І степени». Крім того, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України має орден Богдана Хмельницького.