Сергій Мороз відвідав останній дзвоник у 6-й школі

29 травня 2015 року усі школярі нашого міста  відзначають свято останнього дзвоника. 

Зі своїми навчальними закладами попрощалися сотні новомосковських  випускників, 17 з яких за успіхи у навчанні нагороджені золотими та срібними медалями.

На свято останнього дзвоника міський голова Сергій Мороз завітав до СЗШ № 6. 

Сергій Мороз відвідав останній дзвоник у 6-й школі

На шкільному подвір’ї зібралися школярі, батьки, вчителі та гості.

«Шановні учні, дорогі випускники! Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.  Нашим юним друзям - школярам бажаю продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Впевнений, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець!»,- зазначив Сергій Мороз

Добрі побажання звучали на адресу випускників від директора школи, педагогічного колективу, батьків та першачків. Останні пообіцяли бути гарною зміною своїм старшим колегам, які вилетіли зі шкільного гнізда.

Після виконання традиції кожного останнього дзвоника – вальсу, випускники запустили в небо повітряні кульки як символ прощання з дитинством, як початок нової життєвої сторінки.