Щоб роки не додали смутку…

З приходом золотої осені ми відзначаємо Міжнародний День людей похилого віку і День ветерана. Ось і сьогодні у святковий, щедро напоєний теплом, осінній день зібралися в клубі «Золота душа», в читальному залі бібліотеки-філії № 1 (мікрорайон Кулебівка) люди поважного віку на годину спілкування «Щоб роки не додали смутку».

Щоб роки не додали смутку…

Роки…Роки… Їх неначе й не було. Війнули вони пташиним крилом і помандрували колючою стернею, запахом жнив, щебетом весен, снігами зим і щедрістю літа, залишивши солодку згадку. Про кожного з присутніх можна писати життєву історію.

Наприклад, наша постійна клубчанка – майстриня – вишивальниця Дворецька Катерина Михайлівна. Витворами її рук і таланту милувалися любителі прекрасного не на одній міській і обласній виставці декоративно-прикладного мистецтва. Їх там гідно оцінювали про це засвідчують багато грамот, дипломів, подяк. А Катерина Михайлівна до цієї слави майже байдужа, залишається також ж простою, доброзичливою та товариською жінкою.

Серед членів клубу є такі люди, які пишуть вірші. Поезії Віри Марківни Пономаренко, мов срібні ниті бабиного літа, переплітають і смуток, і радість, і любов:

«Так хочеться мені, щоб всі були щасливі
У нашій рідній Україні,
Щоб їй були завжди всі вірні,
Щоб це були не тільки мрії.»

Людей поважного віку зацікавила книжкова виставка «Людина починається з добра», яку доповнили роботи Катерини Миколаївни Дворецької. Працівники бібліотеки Дудка Ганна Миколаївна, Самодіна Валентина Михайлівна, Сучкова Любов Анатоліївна та клубчани Котовська Валентина Олексіївна , Троценко Марія Павлівна прочитали декілька ліричних та гумористичних віршів українських поетів.

Дудка Ганна Миколаївна – завідуюча бібліотекою – філією № 1