Сім’я з Новомосковська планує подати в суд на дніпропетровський пологовий будинок

21-річна мешканка Новомосковська вирішила народжувати первістка в Дніпропетровську, щоб перестрахуватися від можливих ускладнень, однак з пологового будинку дитина потрапила не додому, а в реанімацію.

Сім’я з Новомосковська планує подати в суд на дніпропетровський пологовий будинок

11 днів малюк перебував у комі. Лікарі пологового будинку відразу ж заявили, у всьому винна молода мати. Проте рідні породіллі мають аргументи проти медиків.

Власне розслідування провели і журналісти телепрограми «Post Scriptum» 34 каналу.

Акушер-гінеколог розповіла, що жінка поступила до неї на облік на п’ятому тижні вагітності і відвідувала її регулярно, ніяких ускладнень під час вагітності у неї не було.

26 листопада вагітна відчула, що з нею щось не так, і вони з чоловіком поїхали в лікарню №9 Дніпропетровська.

Як проходили самі пологи, молода мати ледь пам’ятає - суцільний біль, а потім жодного крику дитини. Далі реанімація і невідомість.

Лікарі 3 дитячої лікарні ледь витягнули дитину з того світу. У новонародженого почали відновлюватися функції нирок і шлунка, але центральна нервова система уражена.

З’ясувати, що насправді стало причиною асфіксії малюка складно. Чи грішать в пологовому будинку незареєстрованими ліками, повинні вирішувати компетентні органи, куди планують звернутися рідні Вікторії.

Побачити відеосюжет програми «Post Scriptum» 34 каналу можна на сайті телекомпнаії та каналі Youtube.