Суд підтвердив правдивість інформації у газеті «Новомосковськ сьогодні»

11 червня 2015 року Новомосковський міськрайонний суд визнав недостовірною інформацію, що була розміщена у газеті «Новомосковська правда» щодо нашого видання.

Суд підтвердив правдивість інформації у газеті «Новомосковськ сьогодні»

Про це стало відомо з рішення суду у справі 183/2063/15 за позовом Віталія Криші.

Суд визнав недостовірною та такою, що порочить честь, гідність та ділову репутацію Криші Віталія Володимировича, інформацію, поширену Червоноштаном Вадимом Миколайовичем 2 квітня 2015 року в газеті «Новомосковська правда» №13 (13843).

Недостовірним визнаний такий уривок: «…Але на газету щодо публікації про цю ж сесію подав його найближчий соратник – колишній партійний колега (ще по БЮТ), колишній перший заступник міського голови (знятий депутатами через місяць після призначення на посаду), а нині член виконкому Віталій Криша. Судовий розгляд цієї справи й досі триває, жодного рішення суду, яке б набрало законної сили, досі немає. Проте, починаючи з 2013 року, вже тричі в газеті «Новомосковськ сьогодні» (останній раз – минулого тижня) з’являлися «газетні качки» - про те, що начебто суд задовольнив вимоги В. Криші і зобов’язав нашу газету опублікувати відповідне спростування. Офіційно заявляємо: НЕПРАВДА! Інше питання, кому…».

Суд зобов’язав Вадима Червоноштана спростувати цю інформацію та сплатити Віталію Криші 1000 грн в рахунок відшкодування моральної шкоди.

Нагадаємо, у газеті «Новомосковськ сьогодні» детально висвітлювався судовий процес між «афганцями» та редакцією газети «Новомосковська правда» з вказанням номерів судових справ та рішень суду.

Зауважимо, що редакція газети «Новомосковськ сьогодні» не мала на меті доводити правдивість своїх матеріалів у суді, оскільки не вважаємо за потрібне пояснювати очевидне. Також нам не було відомо про позов Віталія Криші.

Підкреслимо, «Новомосковськ сьогодні» у підготовці своїх матеріалів керується принципом писати правдиво про важливе.